Sandisk'ten Fuze Music Player

Fuze, MP3, WAV ve Windows Media Audio dosyalarını rahatlıkla çalabiliyor.

  • Selim Öztürk
Sandisk - Fuze MP3 player
Sandisk Fuze MP3 player'ın 2, 4 ve 8 GB kapasite sunan farklı versiyonları da mevcut

Sandisk, FM radio'lu, ses kaydedicili, 1.9 inç ekranı ve video/müzik işlevselliğiyle iPod Shuffle'ın fiyatına yakın bir ücretle kullanıcının karşısına çıkıyor.

iPod'un rakibi olan Sandisk'in tarihi aslında oldukça ilginç. Şirket dünyada daha çok flaş medya piyasasında kendine yer bulmuş durumda. Yani tüketici elektronik endüstrisinin sıkıcı bölümlerinden birinde de diyebiliriz. Sandisk, Apple'ın ardından en çok MP3 player satan ikinci firma olma özelliğini taşıyor.

Ipod'dan farklı olarak, Sandisk daha fazla alana ürünlerini ulaştırabilmiştir. Fuze'un 2 GB'lık versiyonunun bugünkü perakende fiyatı 80$ civarında. Firmanın benzer şekilde 4 ve 8 GB'lık ürünleri de mevcut ve bu ürünlerin fiyatları da sırasıyla $100 ve 120$.

Bunun yanında, microSD kart slotuna da sahip olan ürün, bu sayede mevcut kapasitenin arttırımına olanak sağlıyor.

Ürünün renkleri çeşitlilik gösteriyor: Mavi, kırmızı, siyah ve gri.
Ayrıca Napster ve Emusic'den de rahatça ürüne müzik indirebilirsiniz.

Ürünün yakında piyasaya çıkması bekleniyor. Ancak ürün henüz Türkiye'de bulunmuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Çok iyi görünüyor. İki tane (Creative Neeon, iPod Nano) MP3 çalarım olmasına rağmen almayı düşünürdüm. SanDisk'in en büyük özelliği kalitesinin yanında uygun fiyata birçok özelliği bir arada bulundurması. Bence çok çok çok yeterli ve güzel bir ürün.

Sandisk gerçekten çok iyi bir MP3 player üreticisi. E280 kullanıyorum, pil ömrü ses kalitesi bellek kapasitesi mükemmel. Micro SDHC kartları destekliyor ki şuan 8 GB ları var(ABD De 50$) ve 32 GB a kadar planlanıyor, yani istediğiniz kadar bellek artırabilirsiniz.iPOD gibi HDD li player ları sevmeyip yüksek kapasite isteyen kullanıcılar için de 8-16-32 GB lık View serisi var.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play