Şarj derdine Romoss powerbank çözümü!

Telefonunuzun pili, onu şarj edemeyeceğiniz yerlerde bitiyorsa, böyle bir cihaza ihtiyacınız var!

Şarj derdine Romoss powerbank çözümü!

Genci, yaşlısı hemen hemen herkes artık akıllı cep telefonu kullanıcısı durumunda. Akıllı telefonlar, sosyal medya iletişimi, fotoğraf çekimi ve bilgisayarların yaptığı çoğu özellikleri yapması nedeni ile tercih edilirken önemli bir sorun olan şarj sorunu ile karşımıza çıkıyor.
Örneğin; önemli bir telefon görüşmesindesiniz ve şarjınız bitti, ne yaparsınız? Şarj aleti ve priz arayacak ve bu arama içinde ciddi anlamda terleyeceksiniz. Çoğu zaman priz veya şarj aleti bulamayacaksınız veya telefonunuzu ücret karşılığı şarj ettireceksiniz ki bu şok şarjlar hem cihazınıza zarar verebilir hem de yarım saat sonra tekrar şarjınız biter. Yani sürekli bir şarj derdi sizi sarmalayıp duracak veya akıllı cep telefonunuzu çok az kullanıp şarjınızı yetirmeye çalışacaksınız.  Bu da akıllı telefon gereksinimine ters olmaktadır.

Teknoloji işte burada insanoğlunun yardımına koşuyor. Powerbank denilen cep telefonu ve diğer tüm taşınabilir cihazları şarj eden güç cihazları ile kişi nerde olursa olsun, hangi marka akıllı telefon sahibi olursa olsun telefonunu şarj edebilecek. Powerbank cihazları önceden prize takıp dolduruyor, şarjımız bittiğinde telefona takıp şarj ediyoruz, böylelikle priz, şarj aleti aramaya gerek kalmıyor.

Ancak burada dikkat edilmesi gerekilen en önemli konu powerbank cihazının kalitesi ve markası oluyor. Kalitesiz, garantisiz ve ucuz ürünler cep telefonu bataryalarına ciddi zararlar verebiliyor. Ya da powerbank cihazının üzerinde 2200 mah güç yazarken içini açıp baktığınızda gerçek gücünün 1800 mah olduğu ortaya çıkabiliyor. Bu tarz cihaza yönelik zarar verecek powerbankların sadece ucuz olması nedeni ile alınması halinde ilerde bir akıllı cep telefonu maliyeti çıkaracağını unutmamak gerekiyor.

Özellikle Romoss marka powerbank cihazlar hem kalitesi hem de garantisi ile kullanıcıya ve cep telefonuna hiçbir zarar ve sürpriz çıkarmıyor. Bazı modellerinde Samsung cell kullanılan Romoss powerbank cihazları kaliteli ve uygun fiyatlı cep telefonu şarj cihazı olarak karşımıza çıkıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Samsungun 9000 mAh lik olanı var piyasada onlar daha iyi bence fiyatı da 150 tl civarı tavsiye ederim

Saçma. Telefon kasaları bütün olmasa yanında yedek pil taşıyarak bu sorun hallolurdu her zaman ki gibi.

"Powerbank cihazları önceden prize takıp dolduruyor, şarjımız bittiğinde telefona takıp şarj ediyoruz, böylelikle priz, şarj aleti aramaya gerek kalmıyor." yazmışsınız. çok etkileyici bir teknoloji. Buna bu kadar vurguyaptığınıza göre merak ettim, diğer taşınabilir güç birimleri kepçeyle mi dolduruluyor?

@24 Mayıs 2014 09:25 usb ile şarj olan powerbank'larda var. Hatırlatırım :)

Aliexpress de 10-25 dolar arasi ben uzun suredir kullaniyorum ve gayet iyi...cinden. kendiniz getirtin vermeyin buyuk paralar

blackberry daha iyi.

romoss un 14000 mah olan versiyonunu ben 85 liraya TR deki distiribütor firmasından aldım... iphone 5 cihazı 5-6 sefer şarj edebiliyor..2600 mah modeli de 1 sefer dolduruyor. çindeki cihazların içerisindeki piller noname ama TR de satılanlar samsung bataryaya sahiplermiş.

Romoss sailing 3 kullanıyorum son derece kaliteli bir ürün. Artık oturacağım yere priz değil ben karar veriyorum.

Sen de yorum yaz