Şarjı bitmeden en çok Pokemon toplayan telefon

Şarjı bitmeden en çok Pokemon toplayan telefon: Lenovo Vibe P1.

Şarjı bitmeden en çok Pokemon toplayan telefon

Hızla dünyayı saran 'Pokemon Go' adlı artırılmış sanal gerçeklik oyunu Türkiye'yi de etkisi altına aldı. Oyuncuların en büyük ihtiyacı olan kuvvetli batarya için en ideal akıllı telefon çözümü ise 1.299 TL'lik uygun fiyatıyla şüphesiz Lenovo VIBE P1 olacak.

Lenovo VIBE P1 günlerce tükenmeyen dev bataryası ile 'Pokemon Go' tutkunlarının en iyi arkadaşı olmaya aday. Oyun severler diğer cihazları da şarj edebilen, Yolda Şarj (On-The-Go) fonksiyonu ile bataryasını paylaşmaktan çekinmeyen VIBE P1'e kısa sürede çok sevecek. VIBE P1, 5000 mAh'lık bataryası ile adeta güç gösterisi yaparken, 24W'lık hızlı şarj fonksiyonu ve güç tasarrufu özelliğiyle de dikkat çekiyor. Üstelik telefonunuzu tek tuşta güç tasarrufu moduna aldığınızda SMS, telefon görüşmesi ve saat gibi temel kullanımlar dışında tüm özellikleri kapatarak şarjınızın çok daha uzun süreler dayanmasını sağlayabiliyorsunuz.

VIBE P1 aynı zamanda parmak izi okuyucusu ile kişisel güvenliği ön plana çıkarıyor. 4.5G uyumlu VIBE P1, 30 gün bekleme süresi ve 45 saate kadar konuşma süresi ile de tam bir rekortmen. 13 MP arka ve 5 MP selfie kamerası, hızlı-odak ve sıfır deklanşör gecikmesi ise şarj ihtiyacı duymadan güzel fotoğraflar çekebilmenizi sağlayacak diğer özellikler.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Şimdi reklamı pokemon go yu kullanarak yapıyorlar.

Ben çift taraflı ekrana sahip YotaPhone 2 ile 4 gün boyunda neler topladım neler... Lenovo'yu bilmem ama YotaPhone 2 ile bir Lenovo'yu karşılaştırın bence 4 gün sadece pokemon'a odaklandım. 2 günde normal kullandım. 5 ya da 6 . gün şarja takmıştım sanırım....

Lenovo, çin ajanı olmaktan kurtulmayı hedeflemiyor mu acaba...

O kamerayla biraz zor yakalnır telefon iyi ama kamera berbat

Sen de yorum yaz