Şarjım bitti derdine son!

Telefonunuzu 3 kez şarj edebilen bu cihazlar, şarj sorununuzu ortadan kaldırabilir!

Şarjım bitti derdine son!

DataStar, CasePower CASE-353 A80 modelini satışa sundu. Şık tasarımı, dört farklı renk kasa seçeneği, rahat taşınabilen boyutu ile dikkat çeken ürün, akıllı telefonlarda şarj sorununa son veriyor.

Rahatlıkla taşınabilen boyutuyla her yere götürülebilen CasePower CASE-353 A80 yedek enerji depolama birimi, üzerindeki USB girişinden akıllı telefona bağlanarak telefonu şarj ediyor. Böylece istenilen her yerde şarjı biten telefonlara yeniden güç yüklemesi yapılabiliyor. iPhone akıllı telefonları 4 kez, Samsung S3 ve S4, Sony ve Blackberry akıllı telefonları ise 3 kez şarj edebilen ürün 8000mAh gücünde ve 5V 2.1A çıkışı bulunuyor.

Kalitesi ile benzerlerinden farklılaşan CasePower ürünleri, şık tasarımlarıyla da göze hitap ediyor. Siyah, kırmızı, mavi ve pembe kasa renkleri ile farklı zevklere çözüm sunan ürünün bazı teknik özellikleri ve fiyatı ise şöyle:

CasePower CASE-353 A80 Power Bank

-       8000mAh gücünde,

-       5V 2.1A çıkışa sahip,

-       USB giriş yuvası,

-       238 gr ağırlığında,

-       153 x 75,5 x 9,9 mm boyutlarında,

-       Siyah, kırmızı, mavi ve pembe kasa rengi seçenekleri bulunuyor,

-       Fiyat: 79 USD+KDV

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

samsung cebi olan birisi için 3 döngü pile 200 tl vermektense yedek batarya almak daha mantıklı eğer doldurulabilir döngüsü olursa bir tür şarj alış-veriş cihazı gibi daha mantıklı olur

180.liradan aşağı olmaz.. al bi YEDEK PİL.günlük zaten yetiyor. ancak pil değişmeyen telefonlara iyi....... acaba kapak yerine mi geçiyor..pil değişmeyen telefonların üzerine PALAN GİBİ bindirilse veya giydirilirse KALIN olacaktır.

200 TL , biraz pahali geldi bana.

Herhalde 8 saatte charge oluyordur. Bunları almak iyi hoş da usb üzerinden charge etmek çok zaman alıyor.

ROMOSS marka 10400mAh şarj cihazı yurtdışında 60 lira. İki tane de usb çıkış yeri var. Alet bunun kadar ince olmayabilir; ama fiyatı bunun fiyatı gibi kalın değil. Günün birinde yabancılarla akraba olursam hiç saşırmam.

benim telefonu demekki altı kez dolum yapar ama gerek yok zaten bir gün çok rahat yetiyo bana ama artık eskidi sanki telefonun xperia arc s

Adamlar çare üretiyor bizimkiler sadece şarjı bittiğine yanıyor, bekliyor. Fikir, fikir.

Bunlar bizin gibi insanlar icin degil is adamlari icin. Adam ucakta ve pili bitti ne olacak ucagimi indirecek :)

uçakta sarz edilebilir telefon :)

Htcnin buna benzer bir ürünü var. Daha şık daha güclü daha dar ve daha ucuz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir