"Save to Google"la web sayfalarını kaydedin!

İnternet bağlantısı olmadan da internet sayfalarına erişmek isteyenlere, Chrome çözümü!

"Save to Google"la web sayfalarını kaydedin!

Teknoloji devi Google, kullanıcıların istedikleri web sayfalarını daha sonra okumak için kaydetmelerine olanak tanıyan Pocket benzeri uygulamalara iddialı bir alternatif sunuyor. "Save to Google" adı verilen bu Chrome eklentisi daha önce biraz da sessiz sedasız bir biçimde kullanıcılara çevrimiçi ortamdaki görselleri saklamalarını sağlayan bir özellik halinde sunulmuş.

Fakat bu yeni haliyle eklenti çok daha gelişmiş becerilere sahip. Web sayfalarını merkezi bir konuma kaydetmeyi sağlayan eklenti ayrıca kaydedilen her bir sayfayı daha sonra bulmayı kolaylaştıracak biçimde etiketleme olanağı da sunuyor.

Özelliği kullanmak için, öncelikle eklentiyi tarayıcıda aktif hale getirmelisiniz. Daha sonra eklentinin Chrome tarayıcıya eklediği, arama çubuğunun yanındaki yıldız ikonuna tıklamanız, onu etiketlemeniz ve ardından google.com/save adresini ziyaret etmeniz yeterli.

Cenk Atlı

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Bu özellik edge de var zaten.

Firefox candır. Şaka lan şaka bu saçmalığı ilk ben yazmak istedim. Chrome candır gerisi heyecandır kabul edin.

iyiymiş :) biraz evernote gibi biraz pocket gibi. en azından başka uygulamalara g+ ile bağlanmak yerine google ın kendi servisini rahatlıkla kullanmış oluruz

ne zaman milli browserımız olacak :S yyıl 2016 yahu yapın bir türk browser ..tamamen yerli bir işletism sitemimiz olmadı(pardus asla yerli değildir).... bari browserımız olsun

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir