Scannable ile tarama yapmak çok kolay

Evernote Scannable ile tarama yapmak artık çok kolay!

Scannable ile tarama yapmak çok kolay

Evernote, en yeni mobil tarama uygulaması Scannable ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmaya ve çalışma alanlarını zenginleştirmeye devam ediyor. Belge kenarlarını otomatik olarak algılama özelliğine sahip Scannable, taranacak her belgenin görüntüsünü net bir şekilde anında yakalıyor ve cihaz üzerindeki taranan belgeler bölümüne kaydediyor. Uygulamayı faturalarınızın, kartvizitlerinizin ya da belgelerinizin üzerine sabitlemek yeterli. Scannable, belge kenarlarını ayarlama telaşı olmadan ve renkleri belirginleştirmekle uğraşmadan otomatik olarak tarama olanağı sunuyor.

Scannable uygulaması, Evernote ve LinkedIn'e bağlanıldığında daha önceden taranmış olan kartvizitlerde yer alan bilgileri hemen kişiselleştirmeye başlıyor. Kişilerinizin LinkedIn profillerinden fotoğraf içeren ayrıntıları da ekleyerek eksiksiz bir profil listesi oluşturulmasını sağlıyor. Scannable uygulaması, taramalar arasında hızlı bir şekilde hareket imkanı sunarak, birden fazla sayfanın taranmasını da kolaylaştırıyor. Tarama işlemi gerçekleştirilen her belgeyi, Evernote'ta bulunan notlar aracılığı ile ya da cihaz üzerinden SMS, e-posta ve AirDrop kullanarak istenilen kişiyle paylaşmak mümkün.

Masaüstü uygulaması olarak da kullanılan ScanSnap Evernote Edition ile Scannable, tüm ofis ekiplerini destekleyecek bir cihaza da dönüşüyor. İster bir çalışma arkadaşıyla belge paylaşımı, ister bir sözleşmenin arşivlenmesi ya da bir harcama raporuna fatura eklemek olsun, Scannable yazıları işlenmeye uygun bir hale getirmeye odaklanıyor. Scannable, WiFi ile doğrudan Evernote Edition tarayıcısına bağlanarak, herkesin telefonuna kaydettiği taranmış belgelerini diledikleri yere göndermelerini kolaylaştırıyor. Mevcut iş yeri çözümlerine daha ucuz ve hızlı bir alternatif oluşturmak üzere Scannable ve ScanSnapEvernote Edition bir arada çalışıyor. Scannable ve ScanSnap Evernote Edition ile çoğu zaman korkulan tarama işlemi hızlı, basit ve eğlenceli bir hale geliyor. Şu anda iPhone ve iPad için geliştirilen Scannable uygulamasına, önümüzdeki günlerde farklı platformlar üzerinden de ulaşılabilecek.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

Camscanner en en iyisi

Yükledim ve kullanıyorum. Harika bir program.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost