SE Naite: Çok farklı bir cep telefonu...

Sony Ericsson Naite: Sadece özellikleri ile değil, farklı bir yönüyle de öne çıkıyor...

Hayatınızı çevreci SE Naite ile kolaylaştırın!

Sony Ericsson Naite, yoğun tempo içinde yaşayanların hayatını özel bir asistan eli değmişcesine organize ediyor. Favori uygulamalara, yüksek hızda internet bağlantısına, rehber, kamera ve mesajlara direkt giriş sağlayan model, kullanıcıların günlük hayat içerisinde ihtiyaç duyduğu düzeni parmaklarının ucuna taşıyor.

Naite, Sony Ericsson'un GreenHeart™ stratejisi doğrultusunda geliştirerek sunduğu ilk telefonlardan birisi. Çevreci modelin kullanım kılavuzu kağıt olarak değil, elektronik olarak cihazın içerisinde yüklü olarak bulunuyor. Böylece hem yüzde 90 kağıt tasarrufu sağlıyor hem de telefonunuzdan istediğiniz an istediğiniz yerde ürünle ilgili bilgi alabilmenize imkan tanıyor. E-kullanım kılavuzu ürünü daha kompakt bir ambalaj içerisinde sunmayı da mümkün kılıyor.

Yüzde 50 geri dönüştürülebilen plastikten üretilen Naite, pazardaki ilk düşük-güç sarfiyatlı şarj cihazı ile de çevreci yönünü güçlendiriyor. Tüm bu yenilikçi özellikleri sayesinde Naite'nin karbondioksit ayak izi yüzde 15 düşürülmüş oluyor.

Hayatınız sürekli olarak aile, iş ve arkadaşlarınız arasında koşturmakla mı geçiyor? Yeni Sony Ericsson Naite ile hayatınızın patronu olun ve bu koşuşturma içerisinde kaybolmaktan kurtulun. Model, hem gündelik işlerinizi kolayca yönetmenizi sağlayan uygulamalara sahip hem de %50 geri dönüşümlü materyaller kullanılarak hazırlanan tasarımıyla şık ve çevreye duyarlı.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

se den şaşmalalı

yeni, güzel, ve kendine has özellikler! SE!

ya arkadaşlar ben bu telefonu almayı düşünüyorum ancak muhtemelen almamı engelleyecek tek kusuru telefon güvenliğinin yüzde 90ınını oluşturan tuş kilidine şifre konulması özelliği olmaması...yani anlamadığım 5 sene önce aldığım, mesaj atmak ve arama yapmaktan başka bir özelliği olmayan en bir "basic" nokia telefonda bile olan tuş kilidini şifresi özelliği 2010 yılında satışa çıkan 3Gli, görüntülü konuşma özelliği olan, CO2 ölçeri olan, yarısından fazlası geri dönüştürülmüş maddeden üretilmiş Sony Ericsson telefonda yok...bu nasıl iş anlamadım...eğer bu iş için olan ve bu telefonla uyumlu bir program biliyorsanız lütfen paylaşın...piyasadaki şifreleme programlarının hepsi sadece ama sadece belli file/folderları şifreliyor...asıl olması gereken tuş kilidini şifreleyecek bir program...

Telefonu 1 aydır kullanıyorum. 3 yıllık nokia 6300 kullanımımdan sonra bu telefona alısmakta hic zorlanmadım. Ozellikleri oldukca iyi. Tavsiye ederim.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
Hayatınızı çevreci SE Naite ile kolaylaştırın!
2
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir