Sennheiser OCX 686 Sports ile enerjiyi yakala

Sennheiser OCX 686 Sports ile spor yaparken müziğin enerjisini yakalayın.

Müziğin enerjisini yakalayın

Sennheiser'ın Red Dot 2015 tasarım ödüllü spor kulaklık serisinden OCX 686 Sports, tüm müzik tutkunu sporseverler için doğru ürünlerden. Tasarımı sayesinde, sporseverler müzikten kopmadan spora odaklanabilecekler. Sennheiser'ın sporseverlerin tüm ihtiyaçlarını düşünerek ürettiği OCX 686 Sports model kulaklık, suya ve tere dayanıklılığı, kullanılan anti bakteriyel malzemesi ve suyla basitçe temizlenmesi ile rahat ve sağlıklı bir kullanım sunuyor. Kulak kepçesinin arkasından geçen ve kulakları rahatsız etmeden oturan çok hafif kanca yapısı ile ne kadar hareketli bir spor yaparsanız yapın düşmeyen kulaklık, aynı zamanda kullanılan materyaller ve kulak içi kanal tasarımı sayesinde dış sesleri tamamen engelliyor.

Sennheiser OCX 686, güçlendirilmiş 1,2 metre uzunluğunda yassı kabloya sahip. Jak ile kablonun açılı birleşimi sayesinde kablo gerilmelerinde kulaklığın ya da kablonun hasar alması önleniyor. Bununla beraber inovatif kulak kanalı girişi ve kablo yönlendirmesi sayesinde ortam gürültüsü engelleniyor. Kablo üzerinde bulunan kontrol düğmeleri ile ses şiddeti ayarlanabilirken, telefon konuşmaları da cevaplanabiliyor.

3,5 milimetre jak girişi olan tüm cep telefonları, mobil cihazlar ve müzik çalarlar ile uyumlu olan Sennheiser OCX 686 Sports'un tavsiye edilen Türkiye satış fiyatı 419,99 TL olarak belirtiliyor. Aynı özellikleri kulak içi kanca tasarımı ile arayanlar için ise, Sennheiser CX 686G modeli mevcut. Android telefonlarla uyumlu olan CX 686G 249,99 TL tavsiye edilen satış fiyatı ile meraklıların beğenisine sunuluyor.

Sennheiser şehir içinde spor yapanları da düşünüyor

Spor yaparken müzik dinlemek isteyen ancak bir yandan da çevresinde olup bitenden haberdar olmak isteyen sporseverler için Sennheiser, ense askılı tasarımı ile PMX 686 ve kulak içinde duran MX 686G modellerini sunuyor. Bu modeller, kulak kanalını tamamen kapatmayan tasarımları ile bir yandan müzik dinleyip bir yandan da çevresel seslerin duyulmasına izin veriyorlar. Özellikle bisikletçiler ve şehir içi koşu yapanlar tarafından tercih edilen bu modeller yüksek bas ve net bir ses kalitesi sağlıyor. PMX 686 kulaklığın tavsiye edilen satış fiyatı 419,99 TL olarak belirtilirken, MX 686G 249,99 TL fiyatı ile raflarda yerini alıyor.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

Bir kulaklığa 419,99 TL, hadi onu geçtim hatta 249,99 TL verenin aklından şaşarım arkadaş.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost