Sense yerine saf Android isteyene özel One!

Yeni HTC One (M8), Sense arabirimini sevmeyenler için, özel bir sürümle piyasada!

  • Cem Şancı
Sense yerine saf Android isteyene özel One!

HTC One'ın yeniden yorumlanmış, M8 kodlu ikinci sürümü, geçtiğimiz günlerde piyasaya çıktı. Sense arabirimli yeni amiral gemisinin piyasaya çıkışından hemen sonra, şimdi de Google tarafından geliştirilmiş saf Android arayüzüne sahip Google Play sürümü de ortaya çıktı. Google Play Store'da 699 dolara satılan telefonda, Android'in hiç dokunulmamış, saf Android'i bulunuyor.

Android telefon üreticileri, kendi yorumları ve grafik tasarımlarıyla özel Android arayüzleri tasarlıyorlar. Ancak bazı kullanıcılar, Google'ın elinden çıkan saf Android ara yüzünü daha güzel buluyor. HTC One M8 de, bu avantaja sahip bir cihaz olarak listeye girmeyi başardı.

Yeni HTC One'ın Google Play sürümü, Android'in yeni güncellemelerini de otomatik olarak ilk alacak telefonlardan biri olacak. Telefon web sitesinde satışa çıkmış olsa da şimdilik kimsenin eline ulaşmış değil zira satılan telefonların kargolanmasının ve sahiplerine ulaşmasının üç hafta sürmesi bekleniyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

ona google edition deniyo zaten

saf androidli versiyonu alınca htcnin telefonun donanımı icin ozel olarak geliştirdiği ozelliklere sahip olucak miyiz? yoksa optimize edilmemis saf amdroid mi olucak

HTC Sense Arayüzü İçin Alınıyor Kim Ne Yapsın Soğuk Ve Sevimsiz Saf Androidi .....

Sense sevilmez mi ya

Sense candır

Sense qalp

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play

Turhost

İlginizi çekebilir

Turhost