SEO'nun sırları gün ışığına çıktı!

Arama motoru optimizasyonu konusunda bilmek istediğiniz her sorunun yanıtını Canlı Yayında verdik!

Oynat SEO'nun sırları gün ışığına çıktı! Arama motoru optimizasyonu hakkında bilmeniz gereken her şeyi Seozeo ile canlı yayında konuştuk.

İster amatör bir blog, ister amatör bir web sitesi, isterseniz de bir profesyonel web sitesi sahibi olun, internet kullanıcılarının sizi bulabilmesi, yazdıklarınızı okuması ve sesinizi duyabilmesi için arama motoru optimizasyonu çok önemlidir. SEO adı verilen arama motoru optimizasyonu yöntemleri günümüzde başarılı bir internet girişiminin başarısız internet girişimlerinin arasından sıyrılmasına imkan veren en önemli anahtar.

Her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiğimiz ve iletişim altyapısı Vodafone tarafından sağlanan CHIP TechTalk Canlı Yayınlarımızda bu haftanın konuğu Türkiye'nin en başarılı SEO firmalarından SEOZEO'nun kurucusu Yiğit Konur oldu. CHIP Online Yayın Yönetmeni Cenk Tarhan'ın SEO konusundaki sorularını Canlı Yayında yanıtlayan SEO uzmanı Yiğit Konur, aynı zamanda sizlerin de Canlı Yayında soracağı soruları yanıtladı. SEO konusunda doğru bilinen yanlışlar, yanlış bilinen doğruların mercek altına aldığımız bu önemli yayınımızın tekrarını ilerleyen saatlerde CHIP Online'da www.chip.com.tr/canli adresinde izleyebileceksiniz.

Ayrıntılı bilgi ve destek için https://zeo.org/tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Ben de şimdiden bir öneri sunmak isterim : sitenizin içine po.rno grafik sitelerdeki kelimeleri ilgisizce gömüp de bunlarla sitenizin daha çok öne çıkmasını beklemeyin artık. Değil aramalarda öne çıkmak tersine çok daha aşağı inersiniz. Daha kötü ihtimalle de siteniz arama sonuçlarında hiç görünmez. Bunu yaparak kendini zeki zannedenleri çok gördüm. En ilginci de resimlerin vb adlarına belirttiğim tarzda kelimelerin yazılması yöntemiydi. ;{) Bilge Baykuş

İşte bu en güzel haber!

Seo adına o kadar yazılmış çizilmiş şey var ki, bence kalabalık.

sayfa yenilemeyi kapatsaydınız keşke, birkaç dakikada bir sayfa yenileniyor video başa alıyor

@08 Temmuz 2015 15:38 Adet olduğu üzere...c... İletişim alt yapısı... Aynen böyle yani :)

@08 Temmuz 2015 15:38 Gözünüzü seveyim şu işi halledin. Pek duyulmasa da benim gibi binlerce insan bir yerden sonra tekrarlayan şeylerden uzak durmak zorunda. Nörolojik bir ilacı takıntı yüzünden yada sizi takıntılı zannedip size verdilerse siz de bundan uzun yıllar muzdarip olmak zorunda kalıyorsunuz. Aynı epilepsi hastalarının ardışık ışık parlamalarından etkilenmesi gibi etkiliyor ve sinirlendirmeye başlıyor. Bu sebepten dolayı üyelikten bile çıkabilecek kadar etkileniyorlar.

@08 Temmuz 2015 18:51 Çok kasmışsın anlatmak için ama ortaya çıka çıka muhallebi çıkmış.

Player ekrana sığmıyor :)

@08 Temmuz 2015 18:13 Ayrıca sayfa yenileme işlevini video olan saylar için kapatmazsanız uzun akışlar bir işe yaramaz hale geliyorlar. Sürekli kesilip başa saran bir video özellikle podcast tarzında dinleyiciler için sinir sebebi olacaktır.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir