Sese parmak ucunuzla hakim olun!

Dokunmatik USB ses açıcı ve kısıcı... USB Volume Slide Controller'ı en iyi anlatan tanımlama bu...

  • Selim Öztürk
Sese parmak ucunuzla hakim olun!
USB Volume Slide Controller, kullanıcıların parmak uçlarıyla PC'lerinin sesini açıp kapatmasına olanak veriyor.

Artık yüzlerce çeşidine rastladığımız USB cihazlar, kullanıcıların bir çok beklentisini karşılayacak durumda. USB Volume Slide Controller da yine kullanıcıların rahatlığı için geliştirilmiş bir ürün.

USB Volume Slide Controller, isminden de anlaşılacağı üzere masaüstü ya da notebook PC'nizin USB portunu kullanan ve parmak ucunuzla PC'nizin sesini açıp kapatmayı sağlayan bir ürün.

USB Volume Slide Controller, daha çok hoparlörlerine kolayca erişemeyen ve pratik bir şekilde PC'lerinin sesini artırıp azaltmak isteyen kullanıcılara yönelik tasarlanmış bir ürün. Cihazı boş bir USB port'una bağladıktan sonra yapmanız gereken tek iş, parmak ucunuzla cihaza dokunmak ve parmağınızı ileri - geri hareket ettirmek. Bu şekilde PC'nizin sesi de açılıyor ya da kısııyor.

usbfever adresinden ön sipariş verebileceğiniz ve Kasım ayında satışa sunulması beklenen ürünün etiket fiyatı ise 11.99 Dolar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Bunu yapabilecek imkanlara sahip olsam, Cihazı kablosuz mouse gibi bluetooth eklentisi ile kablosuz teknolojiye kavuştururdum. o zaman çok daha şık olabilirdi.

benım laptop uzerınde varr zatenn (hp)

gereksiz bence

Belki tüm cihazlar ek bir kablosuz alıcı yerine bilgisayarın entegre kablosuz adaptörüne bağlı olarak çalışsa işe yarayabilir ama herşeyi usb'ye takacak kadar slot nerde ??? en baba laptop'ta 4 tane var ,hadi usb hub kullan çoğalt ama aletin her yerinden kablo çıkınca da ortada berbat bi görüntü ve kablo karmaşası oluyo . zaten pc'lerden bu yüzden kurtulmadık mı biz .

Ayrıca HP'de yıllardır entegre var :D darısı her cihazın başına !.

benim hp dv5 1002 et laptopdada bulunuyor.

Gereksiz ya bu.

Sen de yorum yaz