Sevilen futbol oyununa yepyeni özellikler

iPhone'un sevilen futbol oyunu, en son sürümünde bu iki önemli yenilikle geliyor!

Sevilen futbol oyununa lig modu da geldi

Birçoğumuzun çocukluğunda oynadığı klasik çek-bırak futbol oyunu artık iPhone ve iPad'de.

Terra Bilgi İşlem tarafından geliştirilen futbol oyunu Soccer Arena'yı ücretsiz olarak buradan indirmeniz mümkün. Yeni sürümde gelen lig modu, farklı takımlarla şampiyonluk için yarıştığınız 3 lig sunuyor. Oyundaki diğer bir yenilik ise rakibinizin zorluk seviyesini seçebilmeniz.

İsterseniz online olarak arkadaşınızı davet edin veya rastgele olarak dünya üzerindeki başka biri ile kozlarınızı paylaşın. Hatta masanın üzerine koyup iki kişi karşılıklı oynayın. Hiç olmadı yalnız başınıza pratik yapın. Soccer Arena ile keyifli bir futbol deneyimi yaşayacaksınız.

Karşı takımın defansını zorlayan şutlarla gol atın veya kalecinizi hareket ettirerek gelen şutları kurtarmaya çalışın, oyun sırasındaki ses efektleri ve gol sonrasındaki seremoniler ise oyuna ayrı bir güzellik katıyor.

Oyun süresi toplam 5 dakika ve top size geçtikten sonra ise 10 saniye içinde şut çekmeniz gerekiyor. Eğer oyun üzerindeki reklamlardan kurtulmak ve takımınızı forma renkleri, logo ve takım adı olarak özelleştirmek isterseniz 0.99 dolar ile tam sürümüne güncelleme yapabiliyorsunuz. Hepinize keyifli oyunlar.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Oyunu yğklemedim ama görüntülere Magnetic soccer bundan çok daha güzel görünüyor. herşeyden önce saha buradaki gibi dümdüz değil tahta olduğu çok net belli. ayrıca seyirciler var. ister yukardan görünüş 2D ister yandan 3D oynayabiliyorsunuz. Bence magnetic soccer ı bir deneyin

harikulade bir oyun.....

Ne güzel, Türk malı!

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir