Siemens ADSL Pazarı’na Güçlü Giriyor

150 yılı aşkın bir süredir telekomünikasyon alanında birçok ilke imza atan Siemens, ADSL ürünlerini Türkiye'de Siemens Kurumsal Şebekeler Birimi kanalı ile pazara sundu.

Siemens, SpeedStream® ADSL CPE* çözümlerini Türkiye’ye taşıyor. Siemens Enformasyon ve Komünikasyon Şebekeleri Grubu Kurumsal Şebekeler Birimi tarafından pazara sunulan ve Armada Bilgisayar Sistemleri San. ve Tic.A.Ş. ile Neteks İletişim Ürünleri Dağıtım A.Ş. tarafından dağıtımı gerçekleştirilecek olan üç yeni ADSL CPE ürünü, 08 Haziran 2004’de Swissotel’de gerçekleştirilen bir basın toplantısıyla tanıtıldı.

150 yılı aşkın bir süredir telekomünikasyon alanında birçok ilke imza atan Siemens, ADSL ürünlerini Türkiye'de Siemens Kurumsal Şebekeler Birimi kanalı ile pazara sundu. Siemens’in, Genişbant CPE ürünleri ile ilgili olarak yoğunlaştırdığı çalışmaları sonucunda geliştirilen ve Siemens marka ve hizmet devamlılığı güvencesi ile sunulan ürünler, farklı kategorilerde kullanıcılara hitap edecek. Geniş bir son kullanıcı kitlesine sahip olacak olan ürünlerin, satış sonrası desteğinin müşteri memnuniyeti açısından çok önemli olduğunun farkında olan Siemens Kurumsal Şebekeler Birimi, bu konuda kendisini farklılaştırmak amacıyla hazırlıklarını tamamladı.

İndirmek için tıklayın
Etiketler:

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play