Sims 3 için yeni genişleme paketi...

Dünya çapında 100 milyondan fazla satan Sims 3 için ilk genişleme paketi yolda. İşte detaylar...

The Sims World Adventures Expansion Pack

The Sims World Adventures Expansion Pack
Mısır'ın sırları oyuncualrı bekliyor

Bu yeni görev paketi oyuncuları ve Sims'lerini bir dünya seyahatine çıkartıyor. Çin'e, Fransa'ya, Mısır'a giderek saklı hazineleri arayan Sims, fotoğrafçılık gibi yeni yetenekler öğreniyor ve yeni fırsatların peşinden koşuyor. Bulduğu egzotik eşyalarla da evini süslüyor.

Bu görev paketini alanlara hediye edilen 1.000 Sim puanı ile oyun için sadece The Sims 3 Store'da bulunan eşyaları alarak oyun içerisinde kullanmak mümkün oluyor. Oyunun iPhone ve iPod Touch sürümleri ise 2010 yılında EA Mobile tarafından yayınlanacak. Bu mobil sürümler EA Mobile'ın tanıtacağı değişik bir oynanışa sahip olacaklar.

The Sims 3, haziran ayında Windows, Mac, iPhone ve iPod Touch için piyasaya sürülmüştü. The Sims serisi dünyanın en çok satan oyunları arasında yer alıyor. Her oyun için çıkan eklentiler oyunu ve yapımcıları daha zengin hale getiriyor. Serinin toplam satış rakamı 100 milyonun üzerinde.

Ali Güngör

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

sims bu işte sims 3 için de en az 8 tane ek paket çıkar..

stuff pack'leri saymıyorum.

Bu arada "görev paketi" demişsiniz,

"Expansion Pack"in tam karşılığı "Genişleme Paketi" olmalı.

Editörün Notu:
Başlıkta "Sims 3 için yeni genişleme paketi.." olarak geçiyor. Yazı içerisinde görev paketi, ek paket olarak da geçiyor. Amaç anlatım zenginliği.

neden linux için yok linux mac os dan daha çok kullanılıyo

evet, çıkacak 37 tane pakketten ilki demekki.

EA nın simulasyon oyunlarında uyguladığı genel taktiği hala devam ediyor.Çin,Fransa ve Mısır la kısıtlıysa ek pakete yazık olmuş.

Sims için şunu söyleyebilirim. Bir villadır bir yalıdır güzel eşyalardır. İşte bu hayallerinizi sanal olarak gerçekleştirebilir. Onun dışında ben PC'de sims oynamazdım. Zaten hayat karmaşasından bir nebze de olsa kaçmaya çalışıyoruz PC'de, oyun olarak hayatı önümüze getiriyorlar!!!

sims 3 ün macross 3 die paketi cıkacak 27 den fazla ada 1000 den fazla aile ve daha bir çok şey

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
The Sims World Adventures Expansion Pack
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir