Sinema kalitesinde Surround Sound hoparlör!

Logitech'in yeni hoparlörü ile film izlerken, oyun oynarken ve müzik dinlerken her detayı duyun!

Logitech, film izlerken, oyun oynarken ve müzik dinlerken tüm detayları duyabilmenizi sağlayan Surround Sound Speaker Z906'yı piyasaya sunuyor. 500 Watt'lık güç sunan THX sertifikalı Logitech Z906, sineması kalitesindeki ses deneyimini oturma odanıza getiriyor.

THX Sertifikalı Hoparlörlerden 500 Watt Gücünde Ses
Logitech'in THX sertifikalı, en yeni hoparlör sistemi Logitech Z906, evinizi sallayacak şiddette, 500 Watt'lık güçlü bir ses sunuyor. Dolby digital ya da DTS kodlu ses kayıtları için hoparlörde yerleşik bulunan 5.1 dijital şifre çözme özelliği, kalabalığın gürültüsünden hemen arkanızdaki ayak seslerine kadar detaylı surround ses imkanı sunuyor. Evinizi sallayacak bir bas istiyorsanız portlu, yandan ateşlemeli subwoofer 165 Watt gücünde net ve temiz bir ses sunuyor. Ayrıca Z906, iki kanallı stereo'yu sizi eğlencenin içine alan surround ses deneyimine dönüştürüyor.

Oturma odası için tasarlanan Z906, altı ayrı ses cihazına bağlanabiliyor

Logitech Z906, iyi ses sunmanın yanı sıra mevcut oturma odası kurulumunuza da uyacak şekilde tasarlandı. Hoparlörü aynı anda TV, DVD, DVR, Blu-Ray player, Xbox 360, PLAYSTATION3, Wii ve iPod gibi altı farklı cihaza; hatta PC ya da Mac laptop'ınıza bağlayabiliyorsunuz. Z906 denetim konsolu, okunması kolay ekranı ve kurulumu kolay tasarımıyla ev eğlence sistemiyle uyum sağlıyor. Z906'nın kablosuz uzaktan kumandası, konforlu kullanım için koltuğunuzdan kalkmadan dinleme deneyiminizi kontrol etmenizi sağlıyor. Duvara monte edilebilen uydular ise evin tüm odalarını birer sinemaya dönüştürüyor.

Logitech Z906 Türkiye'de Satışa Sunulma Tarihi & Tavsiye Edilen Son Kullanıcı Fiyatı: Temmuz 2011 - 899 TL (KDV dahil)

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 15 Yorum

Görünümü cok güzel olmus aletin.

Z-5500'den pahali olup ondan daha kotu olan ilginc bir set.
Parasi olana Z-5500 oneririm.

bu paraya değer mi ?

asgari ücret :630 TL (bu parayı bile alamayanlar var hala)
yoksulluk sınırı :2 bin 835 TL (piyasada normal/sıradan bi işte çalışıp bu parayı alan yok)
hoparlör : 900 TL

ilginç bi ülkede yaşıyoruz...

Logitech böyle yüksek fiyat tarifesiyle devam ederse işi zormu zor.

hiç 500wattlık hoparlörüm olmamıştı heralde bunlarıda takınca elektrik faturası 54+35tl geliyor

Z-5500'den pahali olup ondan daha kotu olan ilginc bir set.
Parasi olana Z-5500 oneririm.
------------------------------------------------------------------------
Daha piyasaya bile çıkmamış neyini gördünde kötü diyosun arkadaşım? Sende Z-5500 varda üstüne daha iyisi çıkıyo diye hasetleniyosan ayrı=P

Evi salladığı gibi bütçeyi de sallar bu canavar :) iki saatlik bir film izlemek için harcanan elektrik bir buz dolabının günlük tükettiği kadar neredeyse.
Ama teknik olarak muhteşem bir ürün.

Ne adamlarsiniz ya arkadaslar, sanki bunu bir tek Türkiyede'ki asgari ücreti düsünerek cikartiyor adamlar sanki tek Türkiye'de saticak. Sirf bos elestri baska birsey yok bizim millet de valla.

Z-5500---- Z906
62W<---->67W çevre hoparlörler
188W<--->165W Subwoofer
Hoparlörlerin tasarımı az değişmiş,bağlantılar kumanda modülünün arkasından subwoofer'ın arkasına taşınmış,kumanda modülü değiştirilmiş.
Z-5500--> 650 TL
Z906----> 890 TL

Kıyaslaman çok saçma, işi kıyaslamaya dökeceksen her türlü elektronik eşyadan tut giyime kadar gider..... Hangi ürün olursa olsun herkes bütçesine göre alıyor. Durumu olan alır durumu olamayan alamaz... Ferrari ile Opel Astra gibi bir kıyaslamaya gitmişsin. Değer mi diye soruyorsan, değiyor. Temiz ses olsun yüreğim hoplasın, işden güçten sonra eve gelmiş içimde stresi müziğimi son ses açıp vur patlasın ayarına geçip neşelenmek için değer... Detayları güzelce hissetmek istiyorsan değer. Z-5500 kullanıcısı.....
----------------------------------------------
bu paraya değer mi ?

asgari ücret :630 TL (bu parayı bile alamayanlar var hala)
yoksulluk sınırı :2 bin 835 TL (piyasada normal/sıradan bi işte çalışıp bu parayı alan yok)
hoparlör : 900 TL

ilginç bi ülkede yaşıyoruz...

Ev müstakil olmadıkça istediği kadar watt olsun, bendeki creative T6100'ü yarıya kadar açamıyorum bile, hemen duvara vuruyorlar yandan :)

Çarşıdan aldım 10 kuruş Türkiye'de satışa sundum 1000 kuruş.
Hadi bakalım alın alabilirseniz.

Herşeyin bir değeri vardır.Artık bu devirde herşey parayla ölçülebiliyor.En son ve en büyük kriter de bu oluyor zaten. Cebindeki paraya göre yaşarsın cebindeki paraya göre de ölürsün.
Kullanıcılar ürünü tercih ederken Fiyat kriteri her zaman en büyük etmen oluyor.Maliyet açısından baktığımız zaman aynı iPhone de olduğu gibi 100$ lık bir mal sen kullanıcılara 1000$ üstünde satmayı başarabilirsen ne mutlu sana.Senden daha zengini olmaz bu dünyada.Logitec de işte böyle yapıyor.maliyet olarak baktığınız zaman Logitech e 100 $bile bulmayan bir malı 1000 liraya satabiliyorlar.

Ben bu cihazdan aldım 2 ay kadar önce. Gayet güzel ve oldukça güçlü ama müzik için çok ideal değil bu tür sistemler. Çünkü tweeter sürücüleri yok ve tizlerde zayıf kalıyorlar. Ama Z5500'den'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Z5500 sahipleri kusura bakmasın ama "efsane" rahmetli oldu. :)

valla arkadaşlar nelerin hesabını yapmışınız yaa ozaman ışıklarısöndürün karanlıkta oturun d.gazı kapatın üşüyün tv yi kapatın seyretmeyin alacak olan alır zaten pahalılıgı logitech ten değil bizde vergi çok yüksek avrupada böyledeğilki ürüne gelirsek muhteşem ses öyle tis mis de düşük flan değil müzik film oyun ne taktıysanız hakkıyla karşılığını alıyorsunuz z5500 yanında davul kalır z5500 bastan hiç birşey analaşılmıyordu Z906 / 10 NUMARA

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play