Sony Action Cam ile sınırlarınızı zorlayın!

Sony'nin su sıçrama korumalı yeni aksiyon kamerası, özellikleriyle macera severleri etkileyecek!

Su geçirmez kılıf gerektirmiyor

Su geçirmez kılıf gerektirmiyor

Su geçirmez kılıf gerektirmiyor

Sony'nin giyilebilir Full HD video kamerası, yollarda, tepelerde, karda veya suda adrenalinin zirveye çıktığı eğlence için yapıldı. İnce tasarımı hava ve su direncinidüşürürken su sıçrama korumalı gövdesi  yağmurların bataklığa dönüştürdüğü bisiklet patikalarında su geçirmez kılıfa ihtiyaç duymayacağınız anlamına geliyor. Action Cam'ın şık yeni beyaz gövdesi   kavurucu sıcaklarda kurak kumullarda kum kayağı yaparken bile güneş ışınlarını yansıtıyor.

2,5 kat daha iyi performans

İster hızlıca kayak yamaçlardan iniyor olun ister bisikletinizin üzerinde yol çukurlarının arasında geçiyor olun, Gelişmiş SteadyShot,  2,5 kat daha iyi performansı ile görüntüleri daha sabit tutarken görüntüde titreşimi deda engelliyor. Motosiklet veya arazi araclarının mekanik titreşimine karşı özellikle etkili olduğunu fark edeceksiniz.

Yüksek hızlarda yüksek kaliteli videolar çekin

Bunların yanında, Action Cam sesli olarak 120 fps veya 240 fps'lik yüksek hızlarda yüksek kaliteli videolar da çekebiliyor. Çekim sonrasında, BMX bisiklet ile dönüşlerin ve kaykay ile yapılan numaraların pürüzsüzce akıp giden yavaş çekim görüntüsü için çekimlerinizi normal hızda oynatın.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Motorsiklet kullanıyorsanız alın sizi trafikte sıkıştıran ...leri çeker emniyete verirsiniz.

gopro varken neden tercih edilsin ?

@26 Oca 2014 18:11 imaj kalitesi daha yüksek olduğu için,liveview aparatı için,telefona wifi ile görüntü aktarabildiği için,ince uzun olduğu ve daha hafif olduğu için kafa için daha uyumlu,farklı aksesuar seçenekleri olduğu için (köpeklere entegre tasmalar vs.) dahili optik görüntü sabitleme olduğu için,gece çekim performansı kat ve kat daha iyi olduğu için vs.vs...

@26 Oca 2014 18:11 kıfılsızda su geçirmez olması beni başlı başına ektiledi

@26 Oca 2014 18:11 sen sorasın diye....

@26 Oca 2014 18:11 görüntü kalitesi için canım https://www.youtube.com/watch?v=aR00LcjXH6A

sony çalışıyo

Sen de yorum yaz

 


Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
Su geçirmez kılıf gerektirmiyor
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir