Sır gibi saklanan Windows Phone'lu cep sızdı!

Android'li cihazlarıyla tanınan cep devinin Windows Phone'lu telefonu, ilk kez kendini gösterdi!

  • Zeynel A. Öztürk
LG'nin ilk Windows Phone'lu cebi sızdı!

LG şu sıralar Android'le yakın bir ilişki içinde olabilir. Ancak yeni bir sızıntı, firmanın Windows Phone ile şansını deneyeceğini gösteriyor.

@evleaks'in yayınladığı "LG Uni8" adlı görselden telefonun Windows Phone 8.1 ile çalıştığını anlamak mümkün. Ama bunun dışında çok fazla şey anlaşılmıyor. Ortalama bir cebe benzeyen cihaz, ince bir yapıya sahip gibi görünüyor. Telefonun sağ tarafında fiziksel bir deklanşör düğmesinin olmaması dikkat çekiyor, dolayısıyla LG bu işlevi sanal bir düğme ile sunmayı planlıyor olabilir. Bunun yanında LG uni8, donanımsal giriş, geri ve arama düğmeleri yerine ekran düğmelerini kullanıyor.

Ekrandaki canlı kutucuk sayısının bolluğu, cihazın ekranının oldukça büyük olduğunun işareti olabilir. Sızan resmin yayında herhangi bir teknik özellikten bahsedilmediği için şimdilik tahmin yürütmekten fazlasını yapamıyoruz. evleaks'in tweet'ine göre cep, bu sene piyasaya sürülecek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Wp yükselmeye devam adiceğe benziyor.

Wp yükselmeye devam adiceğe benziyor.

4,7" ya da 5" olacaktır bu cihaz. LG 'nin önce ki denemelerden ağzı yandı. 6" 'lik bir cihaz üretip Nokia 1520 ,1320 modelleri ile rekabate girmez sanıyorum. Cihaz daha çok orta segmente yönelik çıkacak ve uygun fiyatlı olacaktır. Son çıkardıkları WP 'li telefon LG Optimus E 900 hala çağının ötesinde bir telefon. Metal arka kapak, 1 Ghz işlemci,512Mb Ram, 512 Mb Rom ve 16 Gb depolama alanı ile günümüz giriş segmenti cihazlarından hala üstün...

O ekrandaki sanal tuşlara selam ederim Benden uzak olsun

Telefonda çerçeve kalmamış :)

Windows phone de Nokia varken gerisi düşündürür.

@14 May 2014 19:05 nokia bitti bence

Notification centerda kamera tuşu var o yüzden deklanşör tuşuna hem Gerek yok

Sen de yorum yaz