Sıra dışı bir yılbaşı hediyesi: Xbox

Türkiye'de resmi olarak tanıtılan Xbox 360, yılbaşına özel fırsatlarla satışa sunuluyor...

Sıra dışı bir yılbaşı hediyesi: Xbox

Türkçe menü ve Türkiye'ye özel hizmetleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan Xbox, oyun tutkunları ve birlikte zaman geçirmekten hoşlanan aileler, dostlar için mükemmel bir yılbaşı hediyesi. Her yaştan oyun severe, çeşitli oyun ve eğlence içeriği sağlayan konsol sayesinde aile bireyleri bir arada eğlenme fırsatı bulacak. Xbox ile birlikte Halo4, Forza Horizon, Nike Training, Call of Duty Black Ops 2, Kinect Disneyland ve Kinect Sports gibi dünyanın en çok talep edilen oyunları da eğlenceli hediye alternatifleri arasında yer alıyor.

Bu senenin en popüler şarkısı Gangnam Style'ın Dance Central'daki videosu ile tüm dünyanın takip ettiği dansı siz de yaparak, yılbaşı eğlencenize dönüştürün. Oyundan daha fazlasını sunan bir eğlence platformu olan Xbox'ın sıra dışı oyun, eğlence, Kinect gibi benzersiz özellikleri ile yılbaşında farklı bir deneyim yaşayın. Ailecek zaman geçirilmesini ve birlikte aktivite yapılmasını sağlayan pek çok özelliği olan Xbox, öğretici oyunları ile çocukların motor hareket kabiliyetlerini geliştirecek aktiviteler yapabilecekleri bir içerik sunuyor.

Xbox ile birlikte Türkiye'deki kullanıcılara sunulan "Live" servisi de oyun sevenlere dünyadaki 40 milyon Xbox oyuncusu ile eş zamanlı olarak oyun oynayabilme, sesli ya da yazılı sohbet etme, kendi oyun partilerini düzenleme imkânı tanıyor. Ayrıca Live hizmeti sayesinde oyuncular, bir başka cihazdan sisteme girmeleri durumda yine kendi oyuncu profilini seçebiliyor ve oyun geçmişlerine ulaşabiliyor. Oyun severler, Xbox Live servisleri ile tüm içerik, servis ve oyunları Xbox Mağazası'ndan kredi kartları ve Türk lirası ile satın alabilir. Microsoft Türkiye, Xbox için sunduğu Türkçe telefon destek servisi ve garanti hizmetlerinin yanı sıra evden eve hizmet veren bir teknik servis ağı da oluşturdu.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Kendime aldım da başkası kaldı :-/

@14 Ara 2012 20:25 aynen iyi özetlemişsiniz :) türkiyede online gift'ler bilmem neler tutmaz. Kendime almıyorum başkasına mı alayım yani

İyi de fırsattan kastınız Türkçe olması ve teknik destek vermesi mi ? İnsan fiyat verir, bizde de bütçe sınırlı ! :)

konsolun kralı PS3 alırım daha iyi yanında bi ton özel oyunlarda var. xbox ne yahu şakamısınız?...

parası neyse veririz

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir