Sistem bakımı Glary Utilities'ten sorulur!

Sisteminizi temizlemenize, onu hızlandırmanıza yardımcı olacak komple bir araç mı arıyorsunuz?

Sisteminizin bakımını yapmak bu aracın işi!

Bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları temizleyip boş alan açmayı kendisine göre görev edinen Glary Utilities, beraberindeki araçlar sayesinde performans artışı sağlıyor.

Glary Utilities, içerisinde bir dizi sistem aracı içeren kapsamlı bir yazılım olmasına rağmen kullanımı oldukça kolay. Tek tıklamayla tüm temizlik ve optimizasyon işlerini otomatik olarak yapabilen Glary Utilities içerisinde kısayolları onarma, kayıt defterini temizleme, casus yazılımları temizleme, başlangıçtaki programları yönetme gibi güçlü araçlar bulunuyor. Yazılımın Türkçe dil seçeneği de bulunuyor.

Glary Utilities'in hoşumuza giden bir özelliği, Windows'un açılış süresini izlemeye yönelik Windows Boot Time işlevi oldu. Bu işlev sayesinde Windows'unuzun ne kadar sürede açıldığını görebiliyor ve diğer kullanıcıların açılış süreleriyle karşılaştırabiliyorsunuz. Açılış sürenizi hızlandırmak isterseniz, Windows'la birlikte başlayan programların listesini açıp, belirli programların "gecikmeli" olarak başlatılmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayarınızın yüksek performansını korumak ve onu temiz tutmak için hepsini bir arada sunan bir yazılım arıyorsanız, Glary Utilities'e bir şans vermenizi öneriyoruz.

İndirin: Glary Utilities

Zeynel A. Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

Glary Utlities iyi bir program. Ben de tavsiye ederim. Diğer taraftan kayıt defteri temizliği ve performans ayarları için Wise Registry Cleaner'ı da tavsiye ederim. Wise Registry Cleaner ile yaptığınız tüm işlemleri geri alabilirsiniz. Ayrıca filtresine örneğin LibreOffice kelimesini girdiğinizde LibreOffice ile ilgili hiçbir kayıt girdisine dokunmaz. Güvenli, Derin ve Custom olmak üzere üç farklı kayıt defteri tarama seçeneği sunuyor. Bir anahtara sağ tıklayarak regedit'ten de açabilirsiniz...

bu tarz şeyler kullanmayın.

@StanOne neden kullanmayalım biraz açar mısın .?

Sen de yorum yaz


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir