Herkese Nokia N97 kazanma şansı!

Eğer yeteri kadar yaratıcıysanız; siz de Nokia Türkiye'den N97 kazanabilirsiniz. Detaylar burada...

N97 kazanma şansı: Kayıt ve şartlar

N97 kazanma şansı: Kayıt ve şartlar

1. Her üye sadece bir başvuru yapabilir.

2. Başvurular yalnızca bu internet sitesinde bulunan resmi online başvuru formu kullanılarak yapılabilir.

3. Tüm başvuruların 30 Temmuz 2009 15:30'a kadar yapılması gerekmektedir.

4. Veri transferi sırasında kaybolan başvurular için sorumluluk kabul edilemez.

5. Kazanan katılımcılara sonuçlar en geç 4 Ağustos 2009'a kadar telefon ile bildirilecektir.

6. Yarışmaya katılım için 18 yaş sınırı yoktur, 18 yaşından küçük tüketicilerimizden biri ödül kazanırsa ödülünü velisi ile beraber teslim alması gerekecektir.

7. Söz konusu etkinliğe katılan üyeler belirtilen tüm kuralları ve gerekleri kabul etmiş sayılırlar.

8. Cinsel içerik, şiddet, politik unsur ve/veya herhangi bir guruba/ etnik kimliğe hakaret içeren fikirler kabul edilmeyecektir.

9. Beklenmedik durumlar halinde, Nokia Telekomünikasyon A.Ş. yönetim ve ilgilileri, projeye katılımdan vazgeçme hakkını saklı tutar.

10. Nokia Telekomünikasyon A.Ş. çalışanları ve onların birinci dereceden yakınları, onun vekilleri veya yarışmayla profesyonel anlamda bağlantısı bulunan kişiler katılımcı olamaz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

bence cok abartili...nedense millet ozelligine aldanip cok para harciyorlar,,3 gun sonra artik aldiklari telefonu sadece arama ve aranan olarak kullaniyorlar..ee diger ozellikleri neden kullanmiyorlar cunku kullanilacak ne bir ortam nede zaman vardir calisanlar icin..
ben almanyada yasiyorum burdaki halk kesinlikle ihtiyaca gore alis veris yaparlar oyuzden farkindaysaniz almanyanin telefonlari turkiye den ucuz niye burda ragbet yok...benden size tavsiye artik nokia dan vazgeciniz..sizleri samsung a davet ediyom...ha merak etmeyin artik samsunglarda da S SIMBIAN ozelligi var yani istediginiz yapbilirsiniz

"Samsunglarda symbian var istediğiniz yapın." Ne kadar da yanlış bir ibare. Kafamızdan atarak yorum yapmayalım. Biraz incelerseniz çoğu symbian uygulamasının samsung symbian telefonlarında çalışmayacağı gerçeğine varırsınız. Eh, Nokia da enayi değildir herhalde kendisine bağlı şirketin (SYMBIAN OLUYOR) yazılımının yağını başkalarının ekmeğine sürdürtmez.

Sen de yorum yaz

Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
N97 kazanma şansı: Kayıt ve şartlar
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir