Siz programlamayı öğrendikçe o soyunuyor

Kod yazmayı "eğlenceli" hale getirmeyi amaçlayan bu site, tarihi bir yanlışa imza atıyor olabilir!

  • Zeynel A. Öztürk
Oynat Siz programlamayı öğrendikçe o soyunuyor Kod yazmayı "eğlenceli" hale getirmeyi amaçlayan Code Babes, ortalığı karıştırdı

İnternette yeni ortaya çıkan, erkeklere kod yazmayı öğretirken seksi kızlarıyla onları eğlendireceğini iddia eden web sitesi, ortalığı karıştıracak gibi. Sitenin şaka amaçlı kurulmuş olma ihtimali de var, ancak yine de teknoloji kültürünün sapkın yanını gözler önüne serdiği bir gerçek.

Sitenin çalışma şekli ise şöyle: Seksi bayan öğretmeniniz, her testi geçtiğinizde üzerindeki bir giysiyi çıkartıyor. Öğretmen, bunu sizi "motive" edecek kadar ileri taşıyabiliyor. Soruların bazılarının cevaplarının yanlış olması, sitenin sadece ses getirmek için kurulduğu şüphelerini uyandırıyor. Ancak site, şaka bile olsa kadınları bu denli nesneleştirmenin hesabını zor verecek gibi görünüyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 19 Yorum

İnsanı yoldan çıkarır bu sapkınlar.

yoo tarihi bir ders desek daha yerinde olur :)

C++ da mı öğrenmeyağ

Kızlar napıcak?

Bence çok iyi artık programlamayı liseli ergenlerde heves eder.

Bana bu yetmez. Özel dersle takviye yapmaları lazım. Yada brazzers devam.

ayip ya cod yazmak nereye gidiyor

3 dklik videoyu izleyip sınavdan geçiyosun her seferinde bi eşya çıkarıyo

incicilere cok uygun :D

ne olucak işe biraz heyecan katmışlar

kadınların metalaştırılmasınden nefret ediyorum. hemde teknolojik bi alanda bunu yapanların kesinlikle cezalandırılması gerek. şaka yada değil kadınları kullanmaya hakları yok. bir feminist değilim ama gerçekten miğde bulandırıcı.

@28 Nis 2014 10:00 Kime anlatıyorsun kardeş ? Dilimde tüy bitti senelerdir anlatmaktan millete gay damgası vurmaya kalkan bile oldu. Hayvanlık bedava da İnsanlık dünyanın en pahalı şeyi bunlar için. Ben internetteki her yere girip çıkıyorum. Neden mi ? Sırf manyaklıkların kökünü kazımak için. Çünkü bunları engellemek çözmüyor işi. Gördüğüm pisliğin haddi hesabı yok. Bu yaratıklarda sınır yok. Ünlülerin fotoğraflarına bakıp hallenenler var. Bu gün Televizyondaki bir ünlünün de insan olduğu hiç mi akıllarına gelmiyor. Bunlar bu gün televizyondakilere sarkıyorlarsa hiç şaşırmayın ki yarın size yakınlarınıza sarkacaklardır. Bir gün o abuk sayfalarda kendi fotoğrafınızı kullanıp birşeyler yapanları bile görme ihtimaliniz var. Adem oğullarından tiksiniyorum artık.

Bunlar sanal yerine reelde özel ders versin, 11 yıllık programcılık geçmişime, 3 aylık microsoft kampına ve 6 aylık microsoft stajına rağmen baştan ders alırım :)

Herkese - veren kişiyi merak ettim şimdi

kredi kartı numarası istiyor! subscribe için, quizleri geçmek için sucribe lazım onun için ise kredi kartı! ergenler sakın girip mağdur olmayın.dikkatli ol chip.

@28 Nis 2014 12:54 subscribe yapmadan da ilerleyebiliyorsun zaten birçok programlama bilgim vardı girip bakıyım dedim bir dersi bitirdim bile sadece bağzı özellikler için kredi kartı istiyor onlarda gereksiz

Alan memmun veren memmun ise sizi geren ne anlamis degilim. Domaini engelleyin girmeyin cocuklarinizi sokmayin. Isteyende girsin ögrensin kodunu.

sırf en son bölüme ulaşmak için işletim sistemi yazacak adamlar tanıyorum :)

E kolay yoldan para kazanmak için abazaları düşürmek en kolayıdır, bunun da en geçerli yolu çıplak kadın... E programcıların içinde yok mu bu türler...

Sen de yorum yaz