Siz sordunuz, Nokia yanıtladı!

Nokia, Lumia'lar, Nokia X ve fazlası hakkındaki tüm sorularınızı canlı yayında cevapladık!

Oynat Siz sordunuz, Nokia yanıtladı! Nokia, Lumia'lar, Nokia X ve fazlası hakkında tüm sorularınızı canlı yayında Nokia Türkiye Genel Müdürü Sertaç Şener cevapladı!
Sertaç Şener sorularınızı yanıtladı

Nokia ve Microsoft, son dönemin yükselen, aynı zamanda çok konuşulan teknoloji firmalarının başlarında geliyor. Vodafone iletişim altyapısını kullanarak 3G üzerinden gerçekleştirdiğimiz bugünkü CHIP TechTalks canlı yayınımızın konuğu ise Nokia'nın geçtiğimiz ay dümenine geçen yeni Genel Müdürü Sertaç Şener'di.

İlgiyle karşılanan yayınımızda Şener, Nokia'nın Türkiye'de satışa sunulacak ceplerinden Android'li Nokia X'e, Microsoft - Nokia birleşiminden Windows Phone 8.1'e birçok konuda bizleri aydınlattı ve izleyicilerimizin sorularını cevapladı. Bugün 13:00'te başlayan canlı yayınımızı kaçırdıysanız üzülmeyin, tüm yayınımızı tekrar izlemek için buraya tıklamanız yeterli!

Canlı yayınımız sonunda Nokia X kazanan izleyicilerimizin isimleri aşağıdadır. Kendileriyle e-posta üzerinden iletişime geçilmiştir.

  • İlteriş Eroğlu
  • Ahmet Çayırezmez 
  • Harun Çetin 

Bizi takip eden ve e-posta yollayan tüm izleyicilerimize teşekkür ediyor, bir sonraki canlı yayında görüşmek üzere, hoşçakalın diyoruz. 

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Kazananları ne zaman açıklarsınız?

ılk uce gırdık mı acaba

skype siz görüntülü arama yapmadıktan sonra nokia almam arkadaş en büyük standartım

@29 Nis 2014 22:48 allah aşkına samsung dışında hangi markada var görüntülü konuşma?

Nokia Xte aynı fiyattaki xperia M gibi rakiplerine göre neden yarı yarıya düşük donanım koyduklarını birde kamerada neden autofocus ve flash olmadığını soraydınız iyiydi...

nokia androide geçmemekle kendini baltaladı.Microsoft satın alması nokiayı iyicene bitirdi.Mobilde microsoft hiç cazip gelmiyor insanlara

cep telefonunu neden dekoltesine doğru iyice tutuyor?

Merhaba ben Efe Microsoft Nokia ismini değiştirecekmi? Ayrıca lumia 1520 model telefonu muadillerininki kadar donanımı olmamasına rağmen neden çok pahalı ?

Sen de yorum yaz