Skype 4.1 kullanıcılara sunuldu: İndirin!

Skype, yeni sürümü 4.1 ile hata düzeltmelerinin yanında birçok yenilik de sunuyor. İndirin, deneyin.

  • Ceyhun Seval
Skype 4.1 kullanıcılara sunuldu
Skype yeni sürümle iş dünyasını vurmayı hedefliyor.

Skype'nin yeni sürümü 4.1 kullanıcılarıyla buluştu. Yeni sürüm bazı hata düzeltmelerinin yanında birçok yeni işlev de getiriyor. Bu sayede artık Skype arkadaşlarınızla konuşurken masaüstlerini görebiliyorsunuz.

Bu işlev özellikle iş dünyasında önemli. Bu şekilde veriler karşı tarafa gönderilmeden kolayca paylaşılabiliyor. Ayrıca yeni hesaplardaki parola güvenliği de arttırılmış. Böylece Skype uzun süredir planladığı iş dünyasına ilk adımını atmış oluyor.

Bunun dışındaki değişiklikler arasında GMail ve AOL gibi e-posta servislerinden adreslerin alınması, iyileştirilmiş bir klavye yönetimi ve arkadaşlarınızı e-posta ile Skype'yi kurmaya davet etmek de var. 3.1 sürümünde bulunan doğum günlerini hatırlatma ve kişileri sürükleyip bırakarak arkadaşlarınızla paylaşma işlevleri ise yeni sürümden kaldırılmış.

Yeni Skype 4.1 sürümünü buradan indirebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

bu skype hiç kullanmadım nasıl bişidir bilmiyorum ben genelde birader ünideyken msn üzerinden görüntülü konuşma yapıyoruz şimdilik tüm aile ve birader gayet memnun eger msn olmasa telekoma aylık 1milyar para yedirirdik bu msn ni bulandan allah razı olsun

Evet çok büyük bir değişiklilik olmamış ancak güzel olmuş. Tebrik etmek lazım. Ben yükledim bile.

bu haberi nezamandir bekliyroum SIKILDI milet bu skypenin anlamsiz tasarimindan bide bunu deniyelim umarim cok iyi bir performans saglamistir.

Şahsen ben skype kullanıyorum.Ve gerçekten internet üzerinden iş görüşmeleri için harika bir program.Yurtdışı görüşmelerinde çok ekonomik.
Yaşasın skype.:D

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir