Skype artık kullanıcı hesabı gerektirmeyecek!

Microsoft, Skype için yaptığı yenilikle kullanıcıları önemli bir mecburiyetten kurtarıyor!

Skype artık kullanıcı hesabı gerektirmeyecek!

Microsoft'un bir parçası olan Skype'ın anlık mesajlaşma, sesli ve görüntülü çağrı özellikleri sayesinde, nerede olursanız olun değer verdiğiniz kişilerle kolayca iletişime geçebiliyorsunuz. Skype'ın Windows, Mac ve Web sürümlerinde hayata geçirilen yeni bir özellik sayesinde artık benzersiz bağlantı oluşturup bunu arkadaşlarınıza göndererek, Skype hesabına sahip olmayan kişilerin de görüşmelere dahil edilebilmesini sağlayabileceksiniz.

Şu anda ABD ve İngiltere için etkin olan özellik hızla tüm kullanıcılar için yaygınlaştırılacak. Önümüzdeki birkaç hafta içinde hizmeti dünyanın geri kalanına yayacak olan şirket bunun yanı sıra iPhone, iPad ve Android uygulamaları için gerekli güncellemeleri yapacak. Windows Mobile için ise şu an için hiçbir bilgi yok.

Skype ekibi tarafından belirtilmese de özelliği kullanabilmek için kişi listesinin üst kısmındaki + Yeni düğmesine tıklayarak ekrana getireceğiniz "https://join.skype.com" ile başlayan bağlantıyı arkadaşlarınızla paylaşmanız yeterli olacak.

Onur Seven

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Güzel bir özellik tek sıkıntısı skype ı olmayan adama o linki nereden göndereceksin ? telefondan söyleyip elle mi yazdıracaksın ? (mail at dersen hotmailde skype tarayıcıdan çalışıyor)

önce reklamları kaldırsın paragöz microsoft..

Bir adet reklam koymuş onu da çok görüyorsunuz. facebook reklamla dolu ona neden bir şey demiyorsun?

Microsoft windowsu iyice unuttu galiba.

mirosoft ne yazıkkı skype yi de öldürcek msn öldürdü sıra skype ta,skype outlook neden eklemiyor bu kadar zormu bunu eklemek.sırf skype ekli değil diye outlook girmiyorum skype ekli olsa devamlı kullanılırdı.

Çok saçma bir işlev çoğu kişinin msn den kalan hesabı vardır. Onla giriş yapsınlar.

Firefox Hello uygulaması var!

Skype programını kullanmak isteyenlerin öncelikle gizlilik ilkelerine bir göz atmalarını tavsiye ederim ;{) Windows 10'un gizlilik ilkelerinin gelişiminde de(kimse Skype'ın gizlilik ilkelerine karşı çıkmadığı için) buradan ilham alındı. Bilge Baykuş

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir