Smile adsl'den gülümseten numara 1038

Gülümseten numara 1038, şehirlerarası ve GSM görüşmelerinde, %60'a varan indirim sağlıyor.

1038'i tuşla, daha az öde

1038'i tuşla, daha az öde
Doğan Telekom Genel Müdürü Fazıl Esen

Doğan Telekom Genel Müdürü Fazıl Esen, bu yeni hizmet ile ilgili olarak şunları söylüyor: "Smile adsl olarak, sektöre girdiğimiz ilk günden bu yana, güçlü altyapımızla, fark yaratan servisler sunuyoruz. 1038 servisi, smile adsl'in sunduğu avantajlar zincirinin yeni halkasını oluşturuyor. Bu uygulama ile smile adsl abonelerine yalnızca uzak mesafe telefon hizmetlerinde fiyat avantajı sağlamakla kalmıyoruz, aynı zamanda onların telefon ve İnternet hizmet bedellerini bir kerede ödemelerine de olanak tanıyoruz. Abonelerimiz, ilk olarak kendilerinin hizmetine sunulan bu yenilik ile tüm tarifelerden daha avantajlı telefon görüşmesi yapabilecekler. Düşen fatura tutarlarından elde edilecek avantaj ile, İnternet'i çok daha ucuza kullanabilecekler."

*30 dakikalık ücretsiz konuşma süresi, tüm şehirlerarası konuşmalar veya uluslararası konuşmalarda 1. kademe ülkelerin sabit hatları baz alınarak hesaplanmıştır ve 30 Nisan 2008 tarihine kadar geçerlidir. Diğer kademeler ile GSM'de ücretsiz süre, dakikalık tarifeye göre değişiklik göstermektedir.

Bilgi için
Smile ADSL - 0212 444 3375

Selim Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

hala ev tel kullanan mı kaldı yahu? internet git gide yaygınlaşıyor. cepsiz kişi kalmadı. internet için tekel firma zorunlu tutmasa tel makinası nı da müzeye verilmek üzere torunlara vasiyet bırakaCAM:=)

Lütfen 1038-1045-1056-1095-1099 karşılaştırmalı bir tablo çıkarır mısınız ?

Yaw anLaMaDım eK ücrEt GeLCekmi FaTuRaYa Acaba :S

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
1
2
1038'i tuşla, daha az öde
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir