smile adsl'den Şubat ayına özel seçenekler

smile adsl, Şubat ayına özel bir kampanya ile Internet'e avantajlı fiyatlarla bağlatıyor!

smile adsl'den Şubat ayına özel seçenekler

smile adsl, 1-29 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak kampanyası ile aylık tarife ücretlerinde indirime gidiyor.

Fiyat avantajları sunan kampanya ile birlikte, 4 ay boyunca, 4 GB fiyatına, 2 kat hızlı ve 2 GB ekstra limitli erişime sahip olunabiliyor. Ayrıca dileyen herkes, kampanya süresince aylık 1 YTL fark ödeyerek kablolu; 2 YTL fark ödeyerek de kablosuz modem alabiliyor. Kampanya detayları ise şöyle:

smile adsl'den Şubat ayına özel seçenekler

Bilgi için:
Gülümseten Hat
0212 444 33 75

Okuyucu Yorumları

Toplam 8 Yorum

Geçen Ocak ayı ve Aralık ayı 4GB olanlar 6, 6 olanlar da 8GB olarak kullanmışlardı.Şimdi ise bu.Peki ama bu ay mevcut abonelere bir şey yapılmıyormuymuş?

ben fiyatları daha düşük biliyodum.aylık limitli 15 ytl deilmiydi_?

ya bunlar böyle şeylere indirimmi diyorlar. utansınlar az indirim dediğin limitli 19 ytl gibi olur aylık sınırsızda 30 ytl olur aylık şartsız neden reklam yapmaya uraşıyorlarki

Arkadaşın dedigine Katılıyorum Ben 6 aydır Kullanıyorum. Eski Abonelerinede indirim Yapılması gerekirken Yeni Abonelere Yöneliyorlar sürekli.

bu fiyatlar sabit ve herkes icin gecerli olması gereken asıl fiyatlar, pahalı satılan ürünü normal fiyata bi süreligine indirmek pekte kampanya sayılmaz, Türk telekom bu yazdıklarımızı gorsede genel olarak biseyler yapsa artık...

diğer firmalardanda kanpanya bekliyoruz

TTNET in o 3YTL lik devasa indiriminden sonra bu onun yanında solda sıfır kaldır herhalde :)
Anlayan anladı

smile adsl kullanıcıyım ve şubat ayından itibaren çok sık port problemleri yaşıyorum.Telefon açıp halledilmesi 1 saati sürüyor ve Ankaradan İstanbul'a herhalde bu ay 4-5 saatlik telefon konuşması yapmışımdır bakalım ne kadar telefon faturası gelecek.Gerçekten sinir bozucu bir durum.Kablonet'e geçmeyi bile düşündüm ama onunda böyle olmayacağı ne malum.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play