Smile ADSL, fiyatlarında indirime gitti!

Smile ADSL, sınırsız erişimler için %35'lere varan indirimler ve yeni seçenekler sunuyor.

  • Selim Öztürk

Smile Adsl, Mart ayında, 18,99 YTL'ye internet'e bağlanma fırsatı sunuyor. Sınırsız erişim ücretlerinde indirim %35 civarında. Kampanyayla 4 GB sınırlı aylık internet erişim bedeli 29 YTL yerine 18,99 YTL oluyor.

Kampanya detayları ise yukarıdaki tablodan görebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

iyi haber.
Bu indirimler belli bir süre için mi geçerli yoksa kalıcı mı ?

ne kadar indirim yaparlarsa yapsınlar ben asla smile adsl kullanmam çok şikayet var

ben şu an 2mb için yaklaşık 60ytl ödüyorum.smile kullanıcısıyım ve bir indirim göremedim.fiyatlar aynı(sınırsızlar için)

İndirim iyi güzelde devamlı değilki. Belli bir süre sonunda yine eski tas eski hamam devam edecekler aynen TTnet'in (Oger Telekom'un) bugüne kadar yaptığı gibi (Aralık-Ocak ta sadaka gibi +2GB vermelerini unutmadık)...
Ülkemizdeki ADSL Int.'de işin saçmalığı şurda 'Kota' gibi bir ucube durumla uğraşmamız.. yahu dvd nin teki 8.1GB olmuş adamların yaptığına bak 4-6-9GB diye sıralıyorlar.. Ya tümden Kota saçmalığını kaldıracaklar yada 10-20GB yapacaklar herkezi fiyat artışı olmadan hatta Kotalıları 20ytl ye düşürerek, başkada yolu yok... Sınırsız 1mbit'te ise göz göre göre 50ytl adam soyar gibi alıyorlar yuh artık. 30ytl alın 40ytl alın. Yok ama olmaz, 50ytl lik (sınırsız), 30ytl lik (Kotalı) faturaları paşa paşa her ay tahsil etmek varken ne uğraşıcak müşteri memnuniyetiyle dimi!

Türkiye özellikle geriden geliyor ki birilerinin cepleri dolsun!

ben 8 aydır smile adsl kullanıyorum hiç bi sorun çıkmadı şimdiye kadar

hepsi aynı halt. iki gün sonra fiyatlar yine yükselir :) ve ayrıca Smile iyi TTNET kötü gibi görüşlerde oldukça saçma. Zaten hepside aynı hat üzerinden bağlanıyor.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play