Smile ADSL Haziran ayı kampanyası

Smile ADSL İnternet kullanımını artırmaya yönelik çalışmalarını yeni kampanyalarla devam ediyor.

ADSL için güçlü bir alternatif

Smile adsl, Haziran ayına özel yeni bir kampanya ile abonelerine avantajlı İnternet erişimi sağlamayı sürdürüyor. Firma Hazirana kadar geçerli olacak kampanyası ile, aylık tarife ücretlerinde indirim ve ücretsiz kablolu veya kablosuz modem sahibi olma fırsatı sağlıyor.

Bu avantajlı kampanya sayesinde, 1 M hızındaki 4 GB limitli İnternet erişimine sahip olmak isteyen kullanıcılar, modem istemezlerse 4 ay boyunca yalnızca 18,99 YTL; ücretsiz kablolu modem talep ederlerse 3 ay boyunca 18,99 YTL; ücretsiz kablosuz modeme sahip olmak isterlerse de 2 ay boyunca 18,99 YTL ödeyecekler. Belirtilen sürelerin sonunda ise kullanıcılar, hizmet almaya normal tarife üzerinden devam edecekler.

Avantajlı tarifelerin listesi

Okuyucu Yorumları

Toplam 11 Yorum

Şu kotalar kalksın. Başka birşey isteyeceğim.

kotalı almazsanız kalkar

TEKELomun smile versiyonu.

Kesinlikle kotalı kullanım artık çağ dışı bir yaklaşım. Kotasız kullanıma dönük hiç bir yaklaşım göremiyoruz. Ne TT ne başkası. Sadece bir kaç aylık uyduruk kampanya ile göz boyamaca...

telekomun kampayasından farkı yok

Kota tarifesi bir Türkiyede var.Böle bir saçmalığa son verseler ne güzel olacak.Biz bu internete ödediğimiz paralara avrupada en güzelinden bir internet bağlatırız.Smile tarifesi çekici Türk Telekom'a göre..

Şu An Gürcistan'daym DOWNLOAD Hızım 1052mb üstelik Kablosuz Bağlantı Düşünün Artk Gerisini...

kotalarin kalkmasina gerek yok. En azindan kotalari 15-20 GB cikarsalar oda yeter. Aslinda mantikli olani da o.
Telekomun izledigi fiyat politikasini anlamak gercekten cok zor. Kotali kullanicilarina reva gördügüne bakin, 4 GB. ödedigi fiyat da 30 YTL. isin komigi 6 GB a 40 YTL, 6 GB 2 mbit hiza 50 YTL istiyor. Diger tarafdan 1 Mbit limitsiz kullanici 50 YTL ödüyor. Peki indirdigi veri ne kadar? 150-200 GB dan asagi düsmüyor. Bir de üstelik en azindan 2-3 kisi ile bu baglantiyi ortak kullanarak paylasiyor. Telekomun bu yaptigi reva mi, mantikli mi? kotalidan aldigini kotasiza peskes cekiyor. kisacasi, aklin yok mu, sinirsiz kullan, komsularinla paylas diyor.

Ben telekom yerinde olsam, limitsiz tarife ile kotali tarifenin fiyatlarinin arasini acarim. ya limitsizin fiyatini yukari cekerim, bunu muhtemelen yapamayacagima göre kotalinin fiyatini 15-20 YTL ye indiririm. Kotalinin kotasini da yukarda degindigim gibi en az 15-20 GB yaparim. Alin size kampanya ve tarife derim. Hem adil olmus olurum, hem de adsl kullanicilarini büyük cogunlukla kotaliya tesvik etmis olacagimdan internet veri trafigi kontrol altinda tutmus, maliyetlerimi de düsürmüs olurum. böylece ortak adsl kullaniminin da önüne gecmis olur.
4 GB kimseye yetmez, ama 15-20 GB büyük cogunluun isini görür, tamamini kullanmasa bile.
Ama telekom son olarak yaptigi gibi anlasilmaz olarak ne yapiyor.
kotalinin fiyatlarinda hic bir indirim yapmazken, limitsiz tarifenin fiyatlarini asagi cekiyor, buyurun 50 YTL ortak kullanin diyor. sonrada fatura ile birlikte gönderdigi ilanlarda ortak adsl kullanimi suctur ve risklidir diye akil veriyor.
Ne diyelim. Kiniyorum. Fiyat politikasini gözden gecirmeye davet ediyorum.

Telekom bize işkence yapmaya bayılıyor zaten 4 gb 29 ytl.

29 ytl verip yarısı 14 gb limiti olsa daha makul olur

maalesef Türkiye'de herşeyde biz yani tüketiciler hep yüksek ücretler ödüyoruz ama kaliteli hizmet alamıyoruz, Türk halkının kaderi böyle deyip çıkıyoruz işin içinden top yekün boykot etme alışkanlığımız yok. ben inanıyorum ki birlik ve beraberlikle bunların planlarını bozarız. rekabet ortamı çoğalırsa tüketici olarak bizlerde hem kaliteli hizmet alırız hemde ucuz hizmet alırız. ama tüketici olarak bizlerinde bilinçlenmemiz lazım.

Türkiyede sistemini uturtan uturtmuş , millet de saf bir şeye sesini çıkarmıyor, kulanmaya mecbur , nasılsa tekel var, başka alternatif yok dayamışlar bize , kdv sini ötv sini v.s sini bu ne rezalet buna dur diyecek adamda kalmadı ipleri vermişler eline , mileti soyun soyabildiğiniz kadar sen sesini çıkaramazsın ama onlar her zaman haklı
bu bağlantıyı ve bu ücretlleri protesto ediyorum
ben onların bu vicdansızca mileti soymalarınıda kınıyorum, avrupalı olacağız birde avrupaya bak bağlantı hızına
senin 4096 bile onların sınırlı bağlantısı bile değil
ödedikleri para da senin kinin 3 te biri
bağlantısın seninkinden 8 kat fazla, ilahki kabluları kesip kulanmayalımı
yoksa birileri çıkıp rakipmi olmalı
herkes kendi hadini bilmeli türk telekomda bilmeli , kınıyorum herşeyini,
hizmet yok bağlantım 4096 verim yok
normal bağlantı gibi,...........v.s .v.s.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir