Snapchat Stories bir kez daha yenileniyor!

Eğer sıkı bir Snapchat kullanıcısıysanız, bu yenilikler muhtemelen sizi fazlasıyla mutlu edecek!

Snapchat Stories bir kez daha yenileniyor!

Snapchat Stories - arkadaşlarınızın son 24 saat içinde neler yaptığını gösteren bir haber kaynağı - uygulamanın en önemli özelliklerinden biri. Instagram ve Twitter'in bu özelliği niye taklit ettiğini anlama da pek zor olmasa gerek.

Ama artık Snapchat, Stories ekranının çalışma şeklini değiştiriyor: hikayelerin kendisi artık kendiliğinden ilerlemeyecek. Auto Advance özelliği kalkıyor ve artık isterseniz kendi oynatma listelerinizi oluşturarak istediğiniz arkadaşlarınızla ilgili haberleri görebileceksiniz. Ayrıca kazara bir reklama dokunma olasılığınız da azalıyor çünkü Sponsored Discover, listenin en alt kısmına yerleştirildi.

Snapchat yaptığı blog gönderisinde şöyle diyor: "Bazen yakın arkadaşlarımız ve ailemiz neler peşinde bunu öğrenmek isteriz - tüm arkadaşlarımızı değil - ve Auto Advance bunu engelliyordu."

Ali Ruhi Öztürk

Okuyucu Yorumları

Toplam 2 Yorum

snapchat kullananları hiç anlamıyorum. hele de o köpek şeysiyle foto çekip sağa sola atanları... adamlar bildiğiniz köpek çekiyorlar size sizde malak gibi gülüyorsunuz. zavallı facebook'ta instagrama facebooka ve whatsappa bu saçma uygulamayı monte edip kendi kredisini tüketiyor

@11 Ekim 2016 08:57 Bir sen mantıklısın herkes akılsız değil mi?

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir