Snapchat'ten inanılmaz bir rekor!

Son zamanların popüler uygulaması Snapchat, ulaştığı bu rakamla Facebook'u bile korkutuyor!

  • Onur Seven
Snapchat'ten inanılmaz bir rekor!

Son zamanlarda Snapchat üzerinde birçok video mu izlediniz? Yalnız değilsiniz... Financial Times kaynaklı habere göre Snapchat günlük video izleme sayısını son 6 ay içersinde üç kat artarak 6 milyara ulaştırdı. Bu da popüler uygulamanın sadece özel mesajlar kaydetmek için kullanılmadığını, bazı insanlar için video izleme platformuna dönüştüğünü gösteriyor.

Daha kısa videolara odaklanan Snapchat, elbette YouTube gibi internet devleri ile karşılaştırılamaz ancak bu miktarın sadece akıllı telefonlarda var olan bir sosyal servis için oldukça yüksek olduğunun kabul edilmesi gerekir.

Facebook, daha büyük kullanıcı tabanına sahip olması ve PC'lerde de izlenebilmesine rağmen günlük 8 milyar video görüntüleme sayısına ulaşmıştı. Konuya bu açıdan bakmak bile Snapchat'in ulaştığı başarıyı görmeye yetiyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Snapchat hani şu gizlilik politikalarını değiştirip üzerinden geçen tüm materyallerin haklarını kendi üzerine almaya kalkan hizmet ! Seven , sevilir derler ya hani. Aynen o...

Snapchat'ın kurucusunu tebrik ediyorum. Dik durup uygulamasını Facebook'a satmadığı için. İnstagram'ın kurucusuna da yazıklar olsun Facebook'a sattığı için. Dik durabilmek çok önemli. Helal olsun Snapchat. İnşallah gelecekte İnstagram, Snapchat gibi mobil platformlar Facebook'u geçecek.

snapchatin video izlenme konusunda bu kadar sayıya ulaşmasının nedeni video sekmelerini açtığınızda programın otomatik olarak yüklemesidir bu özelliğinin açılıp kapanabilir olması lazım çok internet yiyor

@09 Kasım 2015 20:18 Snapchat'in ayarlarından bunu ayarlayabiliyoruz

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play