Snapchat'ten Yeni Konum Paylaşma İşlevi Snap Map

Rakiplerinin sıkça ilham aldığı Snapchat, yepyeni bir işlevi daha kullanıma sundu!

  • Zeynel A. Öztürk
Snapchat'ten Yeni Konum Paylaşma İşlevi Snap Map
Doom'un aynı isimdeki harita editörü Snap Map ile karıştırmayın.

Snapchat, özel lensleriyle ve geotag'lerle yetinmedi ve arkadaşlarınızın nerede olduğunu bulmanızı sağlayacak yeni konum paylaşma özelliğini ortaya çıkardı.

Oynat Snapchat'ten Yeni Konum Paylaşma İşlevi Snap Map Rakiplerinin sıkça ilham aldığı Snapchat, yepyeni bir işlevi daha kullanıma sundu!

Snapchat'in yeni işlevi Snap Map, haritadan uzaklaşarak komşularınızı, şehrinizi, ülkenizi ve hatta kıtanızı görmenizi sağlıyor. Snap Map ile arkadaşlarınızın nerede olduğunu görmenin yanında, harita üzerindeki renkler sayesinde yakınınızdaki konser, tanıtım gibi popüler etkinlikleri keşfedebiliyorsunuz. Konumunu herkese açık olarak paylaşmak istemeyen kullanıcılar, Ghost Mode'u kullanabiliyorlar.

Facebook gibi rakipler sürekli olarak Snapchat işlevlerini kopyalasalar da Snapchat, öne çıkmanın yeni ve güçlü yollarını aramayı sürdürüyor. Firmanın selfie lenslerini gerçek parayla satma girişiminin başarılı olmadığını hatırlıyoruz. Snap Map işlevi arkadaşlarınızı yakından takip etmeniz için pratik bir işlev olsa da, tutup tutmayacağını zaman gösterecek.

Yeni işlev, Snapchat'in Android ve iOS uygulamalarının son sürümleriyle birlikte kullanıma sunulmaya başlandı.

Okuyucu Yorumları

İlk yorum yapan siz olun
Sen de yorum yaz