Snapdragon 820, bir süre S7'ye özel olabilir!

Bu iddia, özellikle Snapdragon 820'li bir Galaxy S7 bekleyenleri çok heyecanlandıracak!

  • Zeynel A. Öztürk
Snapdragon 820, bir süre S7'ye özel olabilir!

Samsung'un Qualcomm'un en yeni işlemcisi Snapdragon 820'yi ilk test eden firma olduğunu duymuştuk. Şimdi yeni bir rapor, işlemcinin Nisan 2016'ya kadar yalnızca Samsung tarafından kullanılacağını söylüyor.

Bu ilginç iddia doğruysa, Geekbench'te 5423 gibi etkileyici bir puana ulaşan Snapdragon 820 için Nisan'a kadar tek seçenek, Galaxy S7 olacak. Bu durum, mobil sektörünün yavaşlamasına neden olabileceğinden tüketiciler için bir dezavantaj da oluşturabilir.

Samsung, geçmişte Snapdragon işlemciyi bir kenara bırakarak, amiral gemisi cihazında kendi işlemcisini kullanmıştı. Koreli devin bu kararı muhtemelen Snapdragon 810'daki ısınma sorunlarıydı. Firmanın Snapdragon 820'yle bu kadar yakın görünmesi, Qualcomm'la arasının düzeldiğinin bir işareti olsa gerek.

Okuyucu Yorumları

Toplam 1 Yorum

suyu çıktı artık bu işin , 800 olsa ne olur 820 olsa ne fark eder, Konu bilgisayarlar için olsa tamam performans çok önemli oyunlar grafik yazılımlar tasarımlar render işlemleri vb. Şimdi telefonda mesaj yazmak şeker patlatmak için sizce gereklimi

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play