Snapdragon BatteryGuru 2.0 uygulaması çıktı!

Snapdragon'un pil kullanımınızı izleyerek size akıllı uyarılar veren uygulaması yenilendi!

Snapdragon BatteryGuru 2.0 uygulaması çıktı!

Snapdragon BatteryGuru uygulaması 2.0 versiyonuyla artık daha da marifetli. Uygulamanın güncellenen versiyonunda Quick Charge teknolojisiyle kullanım alışkanlıklarına göre kullanıcılara uygun şarj zamanlarını bildiren öngörücü şarj yeniliği eklendi. Örnek olarak uygulama, işten eve dönerken yapılacak online müzik dinleme veya GPS kullanımı gibi bataryayı çabuk boşaltacak zamanları öngörerek kullanımın az olduğu öğle saatlerinde cihazını şarj etmesi yönünde kullanıcıyı uyarıyor.

Snapdragon BatteryGuru uygulaması şöyle çalışıyor:

- Akıllı telefonunuzun batarya ömrünü optimize etmek için Snapdragon işlemcili akıllı telefonunuzu nasıl kullandığınızı öğrenir.

- Kullanım alışkanlıklarını analiz eder ve batarya ömrü bir sonraki muhtemel şarja kadar dayanmayacaksa akıllı bilgilendirmeler ile kullanıcıyı uyarır.

- Düzenli şarjların atlanmamasını sağlamak için kullanıcıları tipik şarj süreleri hakkında uyarır.

Mayıs ayında kullanıcılara sunulan Snapdragon BatteryGuru uygulaması, şimdiye kadar 650.000'den fazla kez indirildi.  Bu uygulama, gücü kontrol ederek mobil kullanıcı deneyimini zenginleştirmek için yüksek güç verimliliğine sahip bir yonga sistemine güçlü işlem fonksiyonları ekleyen Qualcomm Snapdragon'un batarya performansına yaklaşımının bir uzantısı.

Snapdragon BatteryGuru uygulaması, Snapdragon işlemcili birçok akıllı telefonuyla uyumlu olarak Google Play'den indirilebilir.

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Tüm lumialar bu işlemciye sahip ama markette daha 1.versiyon bile yok haberi görünce sevinmiştim oysaki

@03 Kas 2013 02:32 Uyumlu olmayan cihazları göstermiyor Google Play, hepsinde olmayabilir. Chip'in indirme linkinden Google Play uygulamasını kullanarak yüklemeyi deneyin. En azından neden çıkmadığını öğrenebilir siniz. Ben öyle öğrendim.

Alakasız bile olsa Google play Store'den once AppStore a cikar çok geride diger uygulama mağazaları

@03 Kas 2013 09:00 zannette çünkü snapdragon bunu snapdragon kullsanan telefonlar alır yani lumialar

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir