SnapPea ile cebinizi PC'nizden yönetin!

Android'li cebinizdeki hemen her şeyi PC'nizden, kolayca yönetmeye ne dersiniz?

  • Zeynel A. Öztürk
SnapPea ile Android cebinizi PC'nizden yönetin

Android'li cebinizi Windows'tan yönetmenin bir yolunu arıyorsanız, uygulamalarınızı, fotoğraflarınızı, SMS'lerinizi ve fazlasını masaüstünüzden yönetmenize izin veren ücretsiz SnapPea size göre olabilir.

Birçok işlevi aynı anda sunma becerisini gösteren SnapPea, telefonunuzu yönetebilmeniz için ihtiyaç duyacağınız hemen hemen her şeyi size sunuyor. Android'li cebinize Wi-Fi üzerinden veya USB kablosuyla (kabloyu kullanırken USB hata ayıklama modu açık olmalı) erişmeniz mümkün.

Windows'ta çalışan SnapPea arayüzünü kullanarak direkt olarak uygulama yükleyebilir, kişilerinizi düzenleyebilir, telefonunuzu yedekleyebilir, fotoğraflarınızı taşıyabilir ve organize edebilir, müziklerinizi kopyalayabilirsiniz. SnapPea, Android'li cebiniz yoluyla PC'nizden SMS gönderip almanıza da izin veriyor.

SnapPea'nin rakibi AirDroid'den farkı ise AirDroid'in bir web arayüzüyle çalışması. Dolayısıyla AirDroid'i farklı platformlarda da kullanmanız mümkün, ancak SnapPea'de birkaç faydalı ek özellik daha bulacaksınız.

İndirin: SnapPea (Android, Windows)

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

herhalde androidciler bu özelliğe yeni kavuştular :)

@03 Şub 2013 15:43 evet biz cağın gerisindeyiz 1700 tl paramız yok teknolojiyi takip edelim anca geçim yapıyoruz

Güzel bir program tavsiye ederim ben kurdum pc ye kullanıyorum mesaj gönderip almak ta çok kolay klavye ile yazmak daha rahat keşke önceden haberim olsaydı böyle bir programın olduğundan çok işime yaradı teşekkürler CHİP

VNC varken bunu kullanmak niye? VNC her cihazla uyumlu WP8 ve iOS'ta da kullanabilirsiniz :D

komık olmayın telı pc den kullanmak istiosanız helekı androıd de teamwıewer ın androıd uygulaması var zaten tel direk ekrana gelıyo aynen kullanıyorsunuz:D bir yıldır da var bu

@03 Şub 2013 21:00 teamwiewer i daha önce pc de kullanmıştım ama android uygulamasını ilk kez öğrendim teşekkürler

@03 Şub 2013 21:00 şimdi baktım ama o ücretli sanırım

Chip internet explorer mı kullanıyor ne ? :D

Bu ozellık begenılmeyen symbian yazılımlı Nokia n8 ve aynı serideki telefonlarda da var adriodmi çağ atlamış oluyor..

Sen de yorum yaz