Son Korsan'a kış güncellemesi

Son Korsan, kışa özel güncellemesiyle oyunculara yeni heyecanlar sunuyor.

Son Korsan'a kış güncellemesi
Son Korsan'a kış güncellemesi

Consola Games tarafından, %100 yerli kaynaklarla geliştirilen ve sayısı 1 milyonu geçen kayıtlı kullanıcısıyla online korsanlık oyunu Son Korsan, kış mevsimine yeni güncelleme ve düzenlemelerle giriyor. Yeni kış güncellemesiyle kullanıcılar, Facebook'tan davet ederek oyuna katılmalarını sağladıkları her arkadaşları için 75 elmas yerine artık 100 elmas hediye kazanacaklar. Ayrıca yılbaşı çekilişi kapsamında kabul edilen her Facebook daveti, davet sahiplerine 1 adet çekiliş hakkı kazandıracak. Yılbaşında yapılacak çekilişteyse 1 kişiye 10 bin elmas, 4 kişiye 5 bin elmas, 10 kişiye bin elmas, 15 kişiyeyse 500 elmas hediye edilecek. Daha fazla oyuncunun bu fırsatlardan faydalanabilmesi için birden fazla ödül kazanan oyuncunun sadece en değerli ödülü hesabına yüklenecek.

Kış güncellemesiyle Son Korsan'a Göke (167 milyon pro puan) ve Hamız (840 bin pro puan) olmak üzere iki yeni tasarım eklenirken bir dizi düzenleme de yapılıyor. Kaçıranlar için Yahpare tasarımı, Facebook özel tasarımları arasından seçilebiliyor. Megaladon etkinlik haritasıysa kış moduna geçirildi ve artık oyuncular Snowmen'lerle savaşabiliyor. Sultan Süleyman haritasını ikinci kez bitirmeyi başaran oyuncular, artık Hünkar yerine Nazar tasarımına sahip oluyor. Yeni düzenlemeyle filonun sahip olduğu ada sayısı arttıkça atılan buzların, kulelerin canını arttırma etkisi her ada için %3 azalacak. 4 milyar 650 milyondan sonra kazanılan pro puanların verilen hasara etki etmeyeceği kış güncellemesiyle, artık kuleler de 1.5 milyardan en fazla 1 milyar cana kadar buzlanabilir hale getirildi. Ayrıca oyun ekranı, kenarlarındaki kaydırma çubuklarının kaldırılmasıyla artık fare ile kolayca sürüklenebiliyor.

www.sonkorsan.com

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Çakma warcraft

Kardeş....Türk malı çakma demeyelim.AYıp oluyor.Kolayssa sen yaz .

@19 Ara 2013 08:49 Türk malıysa Türk malı. Ben de Türk'üm ama bu böyle olmaz. Biraz milliyetçi ol. Türk dediğin yapar, çalmaz.

çakma seafight orjinal bi oyun yapsalar emek harcamışlar deriz en azından

Arkadaşlar seafight oynayan bilir seafight candır bu ne tam çakma.

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir