Son raunt başlamak üzere!

İki büyük dev, büyük rekabette yeni silahlarını hazırladı. Ama bir üçüncü dev "ben de varım" diyor!

Son raunt başlamak üzere!

Burak Öztürk

Microsoft ve Sony... Bu iki dev, şu anda kafa kafaya sürdürdüğü yarışın 3.raundunu sahneleyecekler . İnternete düşen haberlere göre, PS3 ve Xbox360'ın yenilenmiş büyük ağabeyleri, E3 (Electronic Entertainment Expo) fuarında tanıtılabilir.

Bu seneki E3 "Şimdiye kadarki en büyük E3" olarak adlandırıldı. MCV ise "bu fuarın 17 yıllık tarihinde ilk kez 3 firmanın yeni ürünlerini doğrudan karşılaştırabileceğiz" şeklinde bir açıklamada bulundu. Nintendo da, artık 5 yaşına gelen Wii'nin varisi Wii U'ya kitlenmiş durumda.

Microsoft'un bu fuarda ortaya çıkaracağı gelecek nesil ürünü şimdiden rakiplerine korku salmış durumda gibi görünüyor. Ayrıca Sony, bu yıl üçüncü parti geliştiricileri için çok verimli gececeğini belirtti. Zaten iki şirket de bunca senelik başarılarını bu geliştiricilerine borçlu olduklarının farkındalar.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

dört gözle bekliyoruz. oyun konsolda oynanır. Sony 2006 yılında çıkardığı konsolunu yenileme vakti geldi bence.

oyun pcde oynanır konsolda neymiş

Konsolda Yarış,Spor Oyunları oynanır.
Bilgisayarda FPS,MMORPG Tarzı oyunlar oynanır,
bana sorarsanız Bilgisayarda oyun oynamak daha güzel

oyun pcde oynanır konsolda neymiş

konsolun ne olduğunu E3 de gösterirler merak etme...

bir defa koyulan resim çok gereksiz ve amatörce olmuş onu geçeyim oyunun pcde oynandığını savunan var.tabi herkesin fikri kendine göre geçerli sebeplerden dolayı doğrudur ama şu varki pcde sürekli bir ekran kartı yükseltme ram yükseltme olayı vardır.pc kaldırmıyor ağbi muhabbeti sürekli olur.32 biti cartı curtu derken bu epey kabarır.halbuki konsolda bu öyle değil her türlü oyun çalışır o konsol için ne kadar oyun çıkarsa onu oynatır ama pcde öyle mi?değil tabiki.2.5 sene önce yenilenmiş pc şuan yavaş yavaş haşat oluyo oyun bakımından.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play