"Son" Windows 8 belli oldu!

Microsoft, Yayın Önizleme sürümüne giderek yaklaştığımız Windows 8 için boş durmuyor...

Microsoft, Windows 8'in "Yayın Önizleme" sürümünü Haziran'ın ilk haftasında yayınlamayı planlıyor. Her ne kadar yol haritasında sıradaki sürüm Yayın Önizleme olsa da Microsoft Sürüm Adayı yapılarını içten içe Yayın Önizleme'de test etmeye devam ediyor.

Windows 8 ile ilgili tüm haberleri ilk elden servis eden Winunleaked.tk sitesinin yeni raporuna göre, Windows 8'in yayınlanan son resmi yapı numarası 8328.0.winmain.120420-1909. Daha önce final yapı numarasının 8250 olacağı bildirilmişti.

Microsoft Windows 8'i sürekli geliştirdiği için Yayın Önizlemesi'nin final yapı numarasının ne olacağı hakkında bir yorum yapamıyoruz. Ayrıca, Microsoft hala Yayın Önizlemesi'ni bir basın toplantısıyla tanıtılıp tanıtılmayacağı konusunda bir duyuru yapmadı. Hatırlayacağınız üzere, Şubat ayında yapılan Mobile World Congress'te Windows 8 Kullanıcı Önizlemesi'ni tanıtmıştı Microsoft...

Okuyucu Yorumları

Toplam 3 Yorum

içi boş bi haber ben belli olan bişey göremedim ayrıca yayın ön izleme haberini ve tarihi zaten verilmişti. yeni eklenen özelliklerden bahsetseydiniz o zaman bişeyler belli olabilirdi.

bir türlü kullanmayı beceremediğim garip bir işletim sistemi oldu 8. alışkanlıkları değiştirmek kendi adıma güç.

Yeni windows haberdeki mavi logoyu kullanacak sa büyük hata eder bence. Bu ne ya böyle. Biz alıştık renkli windows logolarına.Mesela Vista'nın da logosunu hep beğenmişimdir.Bu nihai logoy sa çok yazık.

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir