Sonbaharın en iyi oyunları için anlaştılar!

İki büyük isim, önümüzdeki ayların en hit oyunları için ortaklıklarını duyurdular!

Sonbaharın en iyi oyunları için anlaştılar!

NVIDIA, Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist, Assassins Creed IV Black Flag ve Watch Dogs dahil olmak üzere Ubisoft'un sonbaharda çıkacak popüler oyunları için PC oyuncularına mümkün olan en iyi deneyimleri sunmak üzere Ubisoft ile anlaşma yaptığını duyurdu.

NVIDIA geliştirici teknolojisi ekibi, oyunlara yeni boyutlarda gerçekçilik ve katılım sunan oyun dünyaları oluşturmak için grafik teknolojisindeki yenilikleri uygulamak üzere Ubisoft geliştirme stüdyoları ile yakın bir işbirliği yürütüyor. Bunun bir örneği, Hollywood seviyelerinde akıcı animasyon, yumuşak gölgeler, HBAO+ (horizon-based ambient occlusion) ve gelişmiş DX11 mozaikleme sunan NVIDIA TXAA kenar yumuşatmadır.

NVIDIA İçerik ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Tony Tamasi, "Günümüzde PC oyun her zamankinden daha da güçlü ve Ubisoft PC oyuncularının en iyi çözünürlükler, en akıcı çerçeve hızları ve en son oyun yenilikleri gibi gerçek anlamda seçkin bir deneyim talep ettiklerinin bilincindedir" dedi. "Teknolojilerimizi uygulayarak görsel açıdan hayal edilebilecek en muhteşem oyunları sunmak üzere tüm geliştirme süreci boyunca Ubisot'un inanılmaz yetenekli ekibi ile yakın bir işbirliği içindeydik."

BASIN BÜLTENİNDEN DERLENMİŞTİR

Okuyucu Yorumları

Toplam 10 Yorum

Bu haber reklam kokuyor.

AMD bişiyler yap geri kalma dik dur eğilme :(

@25 Ağu 2013 18:04 AMD'nin bir şey yapmasına gerek yok, Gaming Evolved var. Onun dışında bütün yeni konsollarda AMD APU kullanılıyor bu yüzden çoğu konsol oyununun AMD PClere portlanması çok çok daha kolay. Ve AMD APU'ları popüler yaptığı anda Intel'in tekeli son bulacak çünkü APU'lar hem çok daha ucuz hem de daha güçlü, 150$'lık APU ile Crysis 3'ü orta ayarlarda ekran kartı olmadan akıcı oynatabilen bir teknolojiden söz ediyorum. Daha üst seviyelerle neler yapabileceğinizi düşünsenize...

En akıcı çerçeve hızları ==Çeviri==> En akıcı kare hızı (fps)

@25 Ağu 2013 18:10 En akici kare hizi diye birsey yok, 'Square Per Second' degil ve Frame hic bir sekilde KARE anlamina gelmez. Dogru ceviri: "Saniyede en akici cerceve hizi" olmalidir.

İşte bu çok güzel bir haber ! Max_Real Qnx

oyun fiyatları da daha ucuz olcak di mi NVIDIA İçerik ve Teknoloji Başkan Yardımcısı Tony Tamasi amca.

Oyunlar ucuz olacak demiştir ama tüketiciye ucuz olacak dememiştir yani kâr payını arttıracaklardır.

Beğenmedim !Max_Real Qnx

Sen de yorum yaz