Sonos BU 250 ile müzik her yerde

Tek kumandayla evin her yerinde müzik dinleme imkanı: Türkiye'de satışa sunulan yeni Sonos BU 250...

Tek bir kumanda
Büyük görsel için tıklayın

Sonos yeni müzik sistemi BU 250'yi Türkiye'de satışa sundu. Sonos, elinizdeki kumanda ile bütün dijital müzik arşivinizi, evinizin her yerinden kontrol edebileceğiniz ilk kablosuz ve çok odalı müzik sistemidir.

Sevdiğiniz müzikleri yatak odanızdan bahçenize kadar evinizin her yerinden dinleyebilmek için duvarları yıkmaya veya yeniden elektrik tesisatı döşemeye gerek yok. Sonos renkli ekran dokunmatik kontrolör ile aynı şarkıyı farklı odalarda veya farklı şarkıları farklı odalarda dinleyebilirsiniz. Elinizde kablosuz çok yönlü Sonos kumandasıyla, bütün dijital müzik arşivinizi, internet radyolarını dinleyebilir, tüm online müzik sitelerine üye olabilir ve hatta sevdiğiniz CD'lerinizdeki ve MP3 çalarlarınızdaki parçaları bile kullanabilirsiniz.

Yeni Sonos BU 250, Zone Player 90 (ZP 90), Zone Player 120 ( ZP 120) ve Controler 200 ( CR 200 )'den oluşmaktadır. Bu paketle müzikseverler evlerinin 2 odasında müzik dinlemeye başlayabiliyorlar. Ürünün KDV dahil perakende satış fiyatı 999 Euro olarak açıklandı.

Bilgi için: SFRKD
Tel: 0212 257 75 00
Faks: 0212 265 91 56
www.sfrkd.com

Basın bülteninden derlenmiştir

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

ne duvar yıkması yaa bu iş için duvarlar mı yıkılıyor? :)

Oohh fiyat da güzelmiş...

Duvar yıkmadan diyor...

Tühh yaa tam da 3 tane duvarı yeni yıkmışken ...

Güzel düşünülmüş, tek müzik setiyle bütün evde müzik

Sen de yorum yaz