Sonunda teknolojiyle bunu da yaptılar!

Hayır; yeni bir moda sayfası açmadık... Ama bu haberimizin konusu gerçekten de bikini!

  • Gökay Özbudak

Continuum Fashion isimli bir kıyafet tasarım firması yaz mevsiminin de gelmesiyle beraber yeni bikinilerini piyasaya sundu. Hayır; chip.com.tr'nin modaya özel bir sayfası açılmadı, piyasaya çıkan yeni bikinler bir 3D yazıcının ürünü.

Firma 3D yazıcıdan çıkan bikinilerin hem rahat hem de sağlam olduğunu söylüyor. N12 isimli bikini yüzlerce küçük diskten meydana geliyor, ve tamamı 3D yazıcıdan çıkıyor. 0,7 mm kalınlığındaki bikini için Continuum'un kurucu ortağı şunları söylüyor; "Kısıtlamalarla çalışılmasına rağmen bikini tasarımını yapmak makinenin sınırlarını zorladı."

Gelecekte bikini siparişlerinin internetten yalnızca baskı haklarının satın alınmasıyla gerçekleşeğini belirten Jenna Fizel şunları söylüyor; "3D yazıcı teknolojisi şu anda yalnızca emekleme döneminde ve ileride kapasitesinin artmasıyla neler yapılabileceğini düşünmek oldukça heyecan verici."

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

Şu 3d yazıcının ne olduğunu birileri tam olarak açıklayabilir mi?

o zaman artık kimse şişme hatun falan almaz...!!!
herkes kendi hatununu yazıcıdan basar... hemde zevkine göre haaa...

3d yazıcıdan direk kadın falan da basabiliyor muyuz
öyleyse iyiymiş :)

Yazıcıdan çıkan kadın mı, mayo mu, yoksa mayolu kadın mı? 3D derken mayolu kadın üç boyutlu mu? Bu yazıcıdan başka neler basabiliriz, fiyatı kaç lira?

kendimizi basabiliyor muyuz 3d yazıcıdan
işe gitmek yerine kopyamı koyup evde keyif çatarım oh beee

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play