Sony'den çok hızlı USB 3.0 bellek!

Sony'nin USB 3.0 destekli yeni flaş belleği, bakın hangi hızlara ulaşıyor!

Sony'den çok hızlı USB 3.0 bellek!

Sony, yeni flash belleği Micro Vault MACH ile tüketicilere, medya dosyalarını daha da yüksek hızlarda kaydetme, paylaşma ve yükleme imkanı sunuyor. Micro Vault MACH, Sony'nin hızınızı kesmeyecek çarpıcı performans için SuperSpeed USB 3.0 teknolojisi ile sunduğu ilk flash bellek ürün ailesi olma özelliğini taşıyor.

Hızlı ve uyumlu çözümler

Micro Vault MACH, yolda rahat ve güvenilir ultra hızlı veri transferleri yapma ihtiyacı duyan bireysel kullanıcılar ve iş dünyası için ideal bir çözüm sunuyor. 8 GB'tan 64 GB'a kadar kapasitelerde temin edilebilen Micro Vault MACH, 120 MB/s (okuma) ve 90 MB/s'ye (yazma) ulaşan veri hızları sunuyor. Müzik, fotoğraf, HD video ve zengin medya dosyalarını daha hızlı paylaşmanın ve yüklemenin keyfini yaşatıyor.

Micro Vault MACH, ayrıca, USB 2.0 ile geriye dönük uyumlu olduğundan, SuperSpeed USB 3.0 standardını desteklemeyen mevcut kişisel bilgisayarlar ve diğer cihazlar ile de kullanılabiliyor.

Şık ve darbelere dayanıklı gövdeye bir de beş yıl garanti süresi

Micro Vault MACH, günlük darbelere dayanmak üzere imal edilmiş şık ve sağlam bir alüminyum gövde ile korunuyor. Geri çekilebilir USB konektörünün mekanizması, daha da yüksek taşınabilirlik için sürücünün boyutlarını küçültürken aynı zamanda ek koruma da sağlıyor. Sürücünün kullanımda olduğu sırada veri transferlerinin gerçekleştiğine dair görsel onay verecek pratik bir LED göstergesi bulunuyor. Kullanıcının içini daha da rahatlatabilmek için tüm sürücüler standart beş yıllık garantiye sahip.

Sony'nin yeni Micro Vault MACH USB 3.0 SuperSpeed flash bellek sürücü serisi raflardaki yerini aldı bile.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

bu ürünü yurtdışından almak tek seçenek. Türkiye'de Sony ürünleri fahiş fiyatta.

hdd kulanımını düşürecek bi ürün, hadi hayırlısı

Ben 5400 rpm harddiskli bilgisayarımdan NTFS formatlı USB 2.0 flash belleğimle 130 mb/sn hıza ulaştım. O da yetmezmiş gibi USB 3.0 1 TB harddiskimden USB 2.0 250 GB lik harddiske saniyede 360 mb veri attım (Not:Bilgisayarımda USB 3.0 bulunmamaktadır.).

kardeşim 5400 rpm hdd sana en fazla en baba -i7 işlemcili bilgisayarda bile- 110 mb veri aktarımı verir nasıl attın ki güldürme milleti o ilk baştaki bir anlık hızdır onun nedeni dosyayı rame atıyor o da tabi böyle uçuk rakam sunar sen bir 5 saniye sonra kaç mb gösteriyor yoksa benim tek çekirdek bilgisayarımda o hızlara ulaşabiliyor ama sonradan 80 mb a iniyor

Ben 5400 rpm harddiskli bilgisayarımdan NTFS formatlı USB 2.0 flash belleğimle 130 mb/sn hıza ulaştım. O da yetmezmiş gibi USB 3.0 1 TB harddiskimden USB 2.0 250 GB lik harddiske saniyede 360 mb veri attım (Not:Bilgisayarımda USB 3.0 bulunmamaktadır.).
=======================================
belirttiğin veriler megabittir arkadaşım. megabit, Mbit veya Mb ile belirtilir. megabayt da, Mbyte veya MB ile belirtilir.

Ben İsviçre çakısı satın alacağım yanında 1 TB kapasitede 220mb okuma 150mb yazma özellikleriyle usb bellek geliyor! :)

bu ürünün fiyatı ne kadar belli mi

Sen de yorum yaz