Sony'den iki büyük bomba!

Japon devi Sony, iki yeni bombasını ilk kez CES 2012 fuarında sahneye çıkardı!

Sony'den iki büyük bomba!

13 Ocak'ta sona erecek olan ve teknoloji devlerinin ve katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği CES fuarına Sony, geniş ürün yelpazesiyle damgasını vurdu. Özellikle Sony'den Kaz Hirai'nin bizzat tanıttığı iki prototip bilgisayar, şirketin yeni nesil bilgisayarlarının nasıl olacağına dair fikir verdi.

Tanıtılan ilk ürünün klavyesi ve ekranı ayrıştırılabilirken, kenarları ise oval bir yapıda bulunuyor. Apple'ın iPad'i ile Samsung'un Galaxy Tab'larının mahkemelik olmasında Galaxy Tab'ın dış hatlarının da etkisi büyüktü. Sony, sanırız bu anlamda önlemini almışa benziyor.

Tanıtılan bir diğer ürün ise tablet/notebook karışımı hibrid bir bilgisayardı. Bronz renkte klavyeye sahip olan cihazda hoparlör de bulunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

Sony'den playstation 4 istiyoruz başkada birşey istemiyoruz :)

Şu Sony'nin düzgün bir pazarlaması olsa dünyada hiçbir şirket yanına yaklaşamaz. bu şirket senelerdir para kazanamıyor. bir de son senelerdeki kriz ve Japonya'daki doğal afetler çok fena Sony'yi. en basitinden geçen seneki deprem/tsunami den dolayı Sony şirketi 3.5 milyar dolar zarar etmiş. Umarım yine eski gücüne ulaşır.

hah, simdi diger notebook üreticileri ayvayi yedi :).
Sony kesin bu oval kenarlarin patentini de almisitir.
bir de tutarsa, kimse patent ödemeden oval kenarli notebook üretemeyecek.

Kral sony başka kral yok.

nede olsa sony,ilk transistorlu radyoyu yapan firma

sony kalitesine güvenim tam sony ericson dan başka da telefon kullanmam :D

yumatu tabletler bekliyoruz tvleri efsane

herzaman japon malı kullanan biri oalrak paranızı heba etmeyin paranın tam karşılığını veren ülke malı japon mallarıdır. başka markalarıda denedim avrupa abd çin vs. ama hep hüsrana uğradım. made in japan kalitedir... zaten küçüklüğümüz hep japon mallaı ile geçmiştir sega,playstation,nintendo,mario,tetris vb.

lt's a SONY başka diyebileceğim başka bişey yok diğerleri kendini marka sanıyo

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play