Sony'den OLED ekranlı Walkman MP4 çalar

Sony, Walkman markasının 30. yılında gelmiş geçmiş en etkileyici MP3 çalarını piyasaya sürüyor...

Sony'den OLED ekranlı Walkman MP4 çalar

Sony'nin en son ses ve video teknolojisini barındıran ve bu sayede kişisel eğlence deneyimine yeni bir boyut katan X Serisi Walkman MP4 çalar, kullanıcılara, bulundukları her yerde dijital medya koleksiyonlarının keyfini çıkarma olanağı tanıyor. İnce, kompakt ve sıra dışı tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine toplayan yeni seri, hem her yere kolayca taşınabiliyor hem de günümüzün dijital hayat tarzını yansıtıyor.

3inç'lik geniş dokunmatik OLED ekran kullanan ilk Walkman olan X Serisi, videoları ve dijital fotoğrafları inanılmaz renkler ve kontrast ile ön plana çıkartırken, spor karşılaşmaları gibi hızlı hareketlerin olduğu görüntülerde de nefes kesen sonuçlar sunuyor.

Büyük dokunmatik ekranın üzerinde yer alan müzik çalma butonlarının 'Hibrid' kombinasyonu, işlemleri basit bir hale getirirken, ekranın yeni 'Scene Scroll' fonksiyonu uzun videolarda doğru anı bulmayı son derece kolay bir hale getiriyor.

Zengin, geniş bant aralığında sesler sunmak için bas ve geliştirilmiş stereo ayrımını denetleyen dijital Sony Clear Audio Teknolojisi ile donatılan yeni seri, mükemmel Walkman ses kalitesi sunuyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 5 Yorum

İşte bu İpod Touch'ın canını sıkabilir ,yürü be Sony arkandayız .

vay be !
keşke walkman telefonlarının da tasarımı bunun kadar güzel olsaydı...

ipod toucha alternatif olamaz..ekranı dıkunmatik bile değil, ayrıca ekstra programların yüklenebilirliği ne durumda acaba...ipod touch şu anda alternatifsiz bir şekilde duruyor yerli yerinde....ama ses kalitesi açısından ipod u dövebilir o başka :)

Kulaklıkları sağlamsa neden olmasın gayet sağlam bir cihaz.
sonynin ses ve görüntü ürünlerindeki becerisini anlatmaya gerek yok.
w810i sahibiyim.

az kaldı geliyo :D

Sen de yorum yaz


Bu konuda okuyacaklarınız
1
Sony'den OLED ekranlı Walkman MP4 çalar
2
3
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir