Sony, düşünce tipini değiştiriyor!

Sony, artık yeni donanımlar geliştirirken yepyeni bir yol izleyecek... İşte o değişiklik...

  • Gökay Özbudak
Geliştiricilerin fikirleri önemli!
Sony, Move'u geçen ay tanıtmıştı...

Sony Computer Entertainment Stüdyoları'nın başkanı Shuhei Yoshida ile konuşan Develop Magazine yeni bir donanımın yolda olduğunu öğrendi. Geçmiş hatalardan dersler çıkarıldığını belirten Yoshida, geliştiricilerin fikirlerine yeni donanımı geliştirirken daha çok değer verileceğini belirtti.

Bu yeni düşünce tavrının Playstation'ın geleceğini nasıl etkileyeceği sorulduğunda Yoshida şu şekilde cevap verdi; "Evet,insanlara açıklamadığımız birçok olayı gerçekleştirmekteyiz. Bunlar gelecekte çıkacak platformlarla ilgili olan olaylar. Donanım ve geliştiriciler arasındaki bağlantıyı kurmak için çok zaman harcıyorum. Şu anda bu benim öncelikli görevim ve Move da bu gelişmekte olan platformlardan biri."

Okuyucu Yorumları

Toplam 4 Yorum

Herşey Wii denen donanım fakiri ama yenilikçi bir oyun makinasının janjanlı ve pahalı makinaları altüst etmesiyle başlar ....

iyide ne fikir degişikligi ben hicbişey anlamadim

Move falan hikaye.Sony ps3 ile büyük bir cortlama yaşadı.Şimdide 3d gibi gereksiz bir özellikle milletin gözünü boyuyorlar bence artık insanlar bunu yememeli ve moden çagın yeni eğlencesi kinect'i denemeli.

Kısacası ken kutaragi bu işten elini çekti çekeli sony oyun konsolu platformunda kendini toparlayamadı.Sırf tekken 6 için ps3 almıştım.Aldıgıma pişman oldum.Arkadaşlar full x box 360 takılıyolar.Ben 8 oyun bitirdiysem onlar oyuna doydular ve live gibi derece gelişmiş bir altyapı varken bir daha asla sony diyemiyecegim.

Siz siz olun sakın adına bakıpta almayın.Alın bir x box 360 alın orj oyun liveda bakın keyfinize.

wii sadece bir joystik yeniligi ile xbox ve ps3 dövdü olay budur okadar donanım gücü ile bişiyapamadı 2 side şimdi yeni yeni kablosuz raket falan cıkarmaya calışıyorda gec adam yürüdü gitti bu ps3 ü tüm içeriklerde kullanması gerekiyordu sony nin appstore film mp3 aklına ne gelirse full bir platform ama yapamadılar

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play