Sony Ericsson'a özel Android Market kanalı!

Sony Ericsson, Android ceplerine özel Android Market kanalını bugün açıyor. İşte detaylar...

Sony Ericsson'a özel Android Market kanalı!

Android tabanlı Xperia serisi ile eğlenceli ve güler yüzlü akıllı telefonlar sunan Sony Ericsson, Android Market'te açılacak olan Sony Ericsson uygulama kanalıyla kullanıcılarının telefonlarını zenginleştiren kullanışlı ve eğlenceli uygulamaları sunuyor.

15 Nisandan itibaren Türkiye'de de açılacak olan uygulama kanalı ile Android tabanlı akıllı telefon pazarında bir ilki gerçekleştiren Sony Ericsson, Xperia kullanıcılarını daha fazla uygulama seçeneğiyle ödüllendiriyor ve telefonlarını diledikleri gibi özelleştirmelerini sağlıyor.

Sony Ericsson, en popüler 100 Android market uygulaması ve kapsamlı oyun arşivi ile kullanıcıların telefonlarından en iyi deneyimi elde etmelerine olanak tanıyor. Sony Ericsson'un özel Android Market kanalında çeşitli oyun geliştiricilerin iyi oyunlarının yanı sıra Sony Ericsson'un kendi geliştirdiği yaratıcı sohbet uygulamaları ve yeni sosyal medya uygulamaları da yer alıyor. Sony Ericsson'un Android Market Kanalı, fotoğraf ve seyahat uygulamaları, sağlık ve spor uygulamaları, kişisel gelişim ve kişiselleştirme uygulamalarını da içeriyor.

Android tabanlı akıllı telefon pazarında Türkiye'yi öncelikli ülke olarak belirlediğini duyuran Sony Ericsson, bu kapsamda ülkemize özel yerel çözümlere de 10 uygulamalık bir yer ayırdı. Sony Ericsson kanalına eklenecek bu 10 uygulama arasında müşteri talepleri ve önceliklerine göre belirlenen yerel uygulamalar sunulacak. Sony Ericsson'un özel Android Market kanalı Türkiye'ye yeni gelen Xperia telefonları ile sınırlı kalmayacak, aynı zamanda Sony Ericsson'un müşterilerine duyduğu bağlılığın bir göstergesi olarak ülkemizde bugüne kadar satılmış olan tüm Xperia telefonlarında da kullanılabilecek.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 9 Yorum

İşte bu Sony Ericsson'un gücüdür kalitesidir farkıdır!..

peh! sanki yetkili satıcıdan alınan xperialarda market uygulaması var da kanalını göreceğiz.. debrand yapmasak market bile göremiyecektik

X10 um için iyi olacak :D

sony erricson gerçekten çok iyi bir firma hep en iyi yazılımları kullanıo.mükemmel. android zaten çok güzel. bir de çok uzun süre daynıo ürünleri, pili fln.

sony ve androd türkiyede özel bir yeri var. ben bile androide kolay alıştım..sonuç olarak mükemmel...

çok iyi olmus fakat girip baktım sony ericsson bölümünde 10 uygulama var ve işeyarar şeyler gibi gözükmüyor :D

15 yılı aşkın SE PDA telefonları kullanıyorum ve markaya olan güvenimden, bundan sonra da kolay kolay başka marka kullanmam. Xperia 10 alana kadar da hiç sorun yaşamamıştım, fakat şarjdan kaynaklanan sorunlar sebebi ile telefonum şu anda Ankara'da SE telefonlara servis hizmeti veren iki yetkili servisten birinde. Koca İstanbul'da SE X10'a servis verebilen bir yer yok. Ankara'daki servis ise telefon kargo ile teslim edildikten 3 gün sonra kendilerine ulaştığını teyid edebiliyor. Ne zaman teknik merkezine gidecek, ne zaman geri alacağım, allah bilir. Alınca tekrar yazarım inşallah. Buna rağmen; SE'nin "müşteri hizmetleri arama merkezinden" çok memnun kalmıştım, mesela "android market" sorunumu tek görüşmede çözdüler. Fakat servis konusundaki bu durum yazıda behsedilen "öncelikli pazar" hedefine hiç uygun değil. Sony markasını seven ve kullanan biri olarak acilen çözüm getirilmesi gerekir diyorum. Istanbul'da neredeyse her AVM'de Sony Center olmasına rağmen, buralarda SE telefonların bulunmaması, aksesuvar vs. satılmaması, servis hizmeti verilmemesi; yukarıdaki hedef ile tam bir çelişki. SONY'nin Ericsson ile bir sorunu varsa, bu sorunların, markasını yıpratmasına izin vermemeli ve markasını taşıyan telefonu ortalıkta bırakmaması lazım.

arkadaşlar bence SE dünyanın en iyi telefonlarından birisi.sony düyada elektronikte 1 numara ericsson dünyada en iyi tel üreticisi bu ikisi birleşince ne olur daha ne söyliyeyim.ama SE türkiyede reklamını iyi yapamadı yapmadı vede diğer markalara kaptırdı türkiyede tutunamadı birde fiyat konusunda diğer markalara göre pahalı tabi kalitesinden dolayı (tabi bu benim görüşüm)en çokta kamerasına hastayım foto makinası taşımaya gerek yok.test etmek için diğer marka cep tel fotolarını birde SE fotolarını karşılaştırın kısacı arkadaşlar ben bir SE HASTASIYIM alan pişman olmaz.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play