Sony Ericsson'a sıcak teknoloji

Sony Ericsson imaj değiştiriyor. Yeni SE cepler çok ünlü iki tasarımcının imzasını taşıyacak.

Sony Ericsson yeni modellerinin tanıtımında, dünyaca ünlü imaj tasarımcıları Warren du Preez ve Nick Thornton Jones'un yenilikçi tasarım yaklaşımını kullanarak zamanın ötesine adım atıyor.

Bugüne değin BMW, Mercedes, Nike, Bjork ve Massive Attack gibi marka ve isimlerle çalışan dünyaca ünlü sanatçılar Warren du Preez ve Nick Thornton Jones, Sony Ericsson ile yaptıkları işbirliği çerçevesinde tasarladıkları imajlarıyla cep telefonu ve tasarım dünyasının gündeminde. İkilinin yarattığı imajlar, Sony Ericsson'un sofistike bir tarzı yansıtan cep telefonu modellerinin kimliğini yansıtacak.

1998'den bu yana birlikte çalışan Warren du Preez ve Nick Thornton Jones, özgün ve çarpıcı tasvir tekniğiyle tanınıyor. Nick ve Warren paylaştıkları tutku ve dijital dünyayı keşfetme arzusuyla 3 boyutlu zeminleri daha zengin bir görselliğe kavuşturmak için fotoğrafın sınırlarını zorluyorlar.

İkili; Sony Ericsson işbirliğinde ise, tasarımdaki bu bakış açısı ve görsel hayalleri yeni bir konseptte tanımlıyor: 'Sıcak Teknik'.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

c905...hacı nedir o canavar ya..
Benim canon A720 8 mp :S Telefonun sensörü o kadar gelişmiş değildir ama, çoğu dijital fotoğraf makinesinden kat kat iyi olacağına eminim..
Tasarımı da güzel...
Diyafram/enstantane manuel ayarı koyup makro'yu da manuel yapabilirsek yeme de müzeye koy...

Apışmaktayım..

telefonda wifi, tv, radyo, 3.5 jack, en az 5 mp kamera, bunlardan biri eksik olsun almam, nedenmi çünkü bunların hepsini sunan telefon var :)nokia n96

Zaten biraz daha çabalamazsa batacak. Cep telefonu satışlarında LG'ye bile geçildi ve dünyada 5. sırada.

http://www.chip.com.tr/konu/Cep-telefonu-pazari-Kim-ne-kadar-satti_8459.html

"CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
telefonda wifi, tv, radyo, 3.5 jack, en az 5 mp kamera, bunlardan biri eksik olsun almam, nedenmi çünkü bunların hepsini sunan telefon var :)nokia n96"

ey ziyaretçi, madem öyle diyorsun n96 sahibi olmalısın, peki n96 üzerindeki tunerin dvb T olduğunu biliyormusun? peki dvb T nedir bir fikrin varmı? yazdıklarından olmadığı görülüyor dvb, diğitav video broadcating e t de terrestrial oluyor yine anlaşılmadıyda dijital karasal yayın diye açalım ve bu yayınlarında 2015 te başlayacağını okuduk hep beraber, yada ben tek başıma okudum. 6 yıl boyunca tv izlemek için elinde n96 sıyla bekleyenler olacak demekki?! muhteşem.

Gecendede söyledim bir Telofonu icindeki yazilim sattirir piyasa elde etmesine sebeb olur.
Nokia symbianlar
Windows mobile HTC (Digerleride var ama en cok tutani)
Iphone (Mac tabanli)

Ericsonlarin dizayni falan herseyi iyi tek eksigi yazilim sorunu Sdk lari acip destekliyecekler zorlamadan kimseyi.

mutlaka tasarım onemli bir kiriterdir ,fakat SE acilen su w serisin acilen düzeltmesi ki kanımca walkman le uzaktan yakından ilgisi yok bir kac mp3 calar yazılımı konmuslokadr sesi inanilmaz sönük ve dusuk(diger modellerdeki mp3 calar idda ediyorum cok daha basarılı c serisi ka serisi t serisi kesinlik tatmın edici resim ve mp3 de... ve wifi bunu nedendir bilinmez hermodele sokmuyorlar fakat wap gprs ınternetı koyyorsan her modele wifi yi vereceksin ama yok bundan hala ısrarlılar vermemekle bununda ilşkisi bedava baglantının onune gecmek galiba ...western 88

Sen de yorum yaz

 Bu konuda okuyacaklarınız
CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir