Sony Ericsson'dan gizemli site, gizemli ürün

Sony Ericsson bu gizemli internet sitesi ile yeni ürününü tanıtıyor. Ya da tanıtmıyor mu demeliydik?

  • Ali Güngör
Sony Ericsson'dan gizemli site, gizemli ürün
"21 Eylül'de geri gelin ve müzik dinleme şeklinizin sonsuza kadar değiştiğine şahit olun."

Walkman'in mucidi Sony'den ne olduğu belirsiz bir müzik atılımı geliyor!

Sony Ericsson'un hazırladığı gizemli internet sitesinde bir hayli iddialı bir cümle yazılı ve ilginç bir de animasyon var. Resmi zaten görüyorsunuz, mesaj ise şu "21 Eylül'de geri gelin ve müzik dinleme şeklinizin sonsuza kadar değiştiğine şahit olun."

Burada kastedilen ürünün ne olduğu belli değil. Böylece merak uyandırmayı hedefleyen Sony Ericsson, sunacağı yeni ürünü farklı bir şekilde tanıtmış olacak. Mesele şu ki, Sony'nin adı müzik piyasasında oldukça değerli. Böyle bir reklamın ardından ortaya çıkan ürün de beklentileri karşılamazsa, işte o zaman gizemli reklam ters tepebilir.

Şimdilik, ortada dolaşan dedikodulara göre bu ürün ruh haline göre otomatik olarak parça değiştiren bir kulaklık\müzik çalar olacak. Bir başka söylentiye göre ise ürün, hiç de ilginç olmayan bir Bluetooth kulaklık seti. Tek özelliği ise kulağa takıldığında çalmaya başlaması ve çıkartıldığında durması olacak deniliyor.

Siteyi www.sonyericsson.com/putyourearsincontrol adresine tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

Her halükarda bu gizeme değip değmediğini 21 Eylül'de öğreneceğiz...

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

sony gerçektende dünya üzerinde en çok saygı gösterilen markalardan biri, belkide en iyisi. insanlar onun adını gördüğü ürünlerde hiçbir özelliğine bakmadan satın alırlar. fakat telefon alanında baya geride kaldı. pazarlamasını ve reklamını yapmıyor. onun olmadığı yerde iphone nokia samsung cirit atıyor. playstation gibi bir telefon fenomeni yaratıp piyasayı karıştırmasını bekliyoruz...

dandik bir telefon yaptımı da en dandiğini yapar.. w580i

o üreticeği telefonlara ps3 te joystik olarak kullanma imkanı fln eklicek :) birde telefonlar taşınabilir ps gibi oyunlara fln sahip olamsı lazım ve diğer yeni özellikler :D walla bunların hepini eklesin bak neler yapıo sony :)

Bence muzik degistirmek icin yada ses acma kapama yapabilmek icin ellerimize gerek kalmayan bir sistem duyuracak SONY kafamızı assa yukarı salayarak ses arttırıp azaltabilecez yada sga sola oyanatarak parca atlayıp geri gelebilecegiz yada parcayı ileri gri sarabilecegiz

Sony gerçektende dünya üzerinde en çok saygı gösterilen markalardan biri
-----------------------------------------------------------------------------------
aynen ama SonyEricsson ise bunun tam tersi.....

Benim tahminim düşünce gücü ile parçayı başlatıp durduran bir player olacak.

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play