Sony Ericsson'dan Susan & Sunny...

Sony Ericsson'dan Susan & Sunny: "Çok sağlam" iki yeni model çok yakında aramızda...

  • Halil Mollaoğlu
Sony Ericsson'dan Susan & Sunny...
Sony Ericsson Susan: Android'li Outdoor cep telefonları?

İnternette Sony Ericsson Susan ve Sunny cep telefonlarının olası piyasaya çıkış tarihlerine dair bilgiler ortaya çıktı. Bilgilere göre iki telefon da sert doğa şartlarına karşı dayanıklı türde ve düşük fiyat segmentinde yer alıyor. Cihazların rüzgar ve diğer hava şartlarına karşı koyabiliyor. Ayrıca kasalarının yüzde 50'si yeniden dönüştürülmüş plastikten yapılmış. Haberin kaynağı semcblog.com.

İki modelin de aralık ayı içerisinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Fakat fiyatları henüz belirtilmedi. Telefonların işletim sistemiyle ilgili iddialar da var: Susan ve Sunny'nin Android ile çalışacağı söyleniyor. İki cihaz da 5 Megapiksel kamera ile fotoğraf çekiyor ve su geçirmez kasayla geliyor. Susan bar tipinde, Sunny ise kızaklı bir cep telefonu.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

Çok kalın duruyor.

Şahsen Sony Ericssonların menülerini ve kullanımını samsung ve nokia'lardan daha çok beğeniyorum, fakat sony sericsson'un da artık dokunmatik modellere ağırlık vermesi lazım bence,mesela samsung 'un star'ına veya corby'sine bir rakip sürmeli...

aramızda değil maalesef aralarında :)

suzan suzi gibi olmus adı...

Kod adlarında bir yanlıslık oldugunu dusunuyorum...susan'ın Eln sunny'ninde Hazel oldugunu Chip İn dikkatini cekiyorum...ayrıca android deil jawa tabanlı olarak calıstıklarını soyleyebılırım... her iki cihazda yeşile duyarlı cevreye zarar vermeyen maddelerden uretildigi kotu hava koslullarına ve suya dayanıklı olarak geliştirildigini özellikle Sunny dediginiz Hazelin tum internet ihtiyaclarını fazlasıyla karsıladıgını cok ıyı bır kamerayla ve mp3 calarla geldigini...tum google uygulamalarını barındırdıgını soylemek isterim...her iki cihazda 2010 sırasıyla 1. ve 2. döneminde piyasaya surulecigini SonyEricsson beyan etmiştir...bilginize western88

sony zaten oda olmasa hiç çekilmez ericsson. şu sony kameraları ve medya özelliklerini nokiayla birleştirsek süper olur ya..

Sen de yorum yaz

 

CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play