Sony Ericsson'a sıcak teknoloji

Sony Ericsson imaj değiştiriyor. Yeni SE cepler çok ünlü iki tasarımcının imzasını taşıyacak.

Yaratıcı Süreç

Yaratıcı Süreç

Warren bu tekniği ve yaratıcı ekibiyle olan ilişkiyi de şöyle açıklıyor: "Bir imaj yaratmak ve dengeli bir iletişim sağlamak için tam bir sinerji içinde çalışılması gerekir. Bütün katılımcılar kendi alanlarında saygı duyulan bir uzmanlığa sahiptir ve sonuca gelindiğinde, işe herkes aynı oranda emek vermiştir. Örneğin; bu çekimde ışığa uygun kıyafetleri seçmek için Frank Benhamou ile çalıştık."

Frank, saç tasarımcısı Raphael Salley ve makyöz Alex Box ve tüm ekip kendi alanlarında öne çıkan isimler olarak çekime kusuruz bir yaratıcılık kattılar.

Sürecin geri kalanında uzmanlıklarını ortaya koyan Warren ve Nick ise: "İstediğimiz çekimi yapmak için ışığın parametrelerini, sanat yönetmeni ve post prodüksiyonu kontrol ederiz. Bu bizim mekanikleşmiş steril ortamlara karşın doğal ve görsel açıdan özgür olmayı hissetmemizi sağlıyor." diyerek kendi yaratıcı süreçlerini tanımlıyorlar.

Sony Ericsson ortaklığı

Warren ve Nick'in yaratıcı ve asi duruşu ile Sony Ericsson'ın geleneksel sınır ve standartları aşma eğiliminin örtüşmesi, işbirliğinin başarısındaki en önemli unsur olarak ortaya çıkıyor. Projede moda, yaşam tarzı ve teknolojinin birbirleriyle olan ilişkileri büyüyor ve Warren du Preez ve Nick Thornton Jones'un modern, teknik olarak mükemmel ve samimi fotoğraf tarzı Sony Ericsson ile yakın bir bağ kuruyor.

'Teknoloji ısınıyor'... Bu konsept, teknolojinin sosyal ve ekonomik açıdan insan hayatında yer almasını mümkün kılmayı hedefliyor. Ayrıca; proje, sanatın ve iletişim teknolojisinin büyüyen ilişkisini hayata yansıtıyor.

Okuyucu Yorumları

Toplam 6 Yorum

c905...hacı nedir o canavar ya..
Benim canon A720 8 mp :S Telefonun sensörü o kadar gelişmiş değildir ama, çoğu dijital fotoğraf makinesinden kat kat iyi olacağına eminim..
Tasarımı da güzel...
Diyafram/enstantane manuel ayarı koyup makro'yu da manuel yapabilirsek yeme de müzeye koy...

Apışmaktayım..

telefonda wifi, tv, radyo, 3.5 jack, en az 5 mp kamera, bunlardan biri eksik olsun almam, nedenmi çünkü bunların hepsini sunan telefon var :)nokia n96

Zaten biraz daha çabalamazsa batacak. Cep telefonu satışlarında LG'ye bile geçildi ve dünyada 5. sırada.

http://www.chip.com.tr/konu/Cep-telefonu-pazari-Kim-ne-kadar-satti_8459.html

"CHIP Online Ziyaretçisi yazmış:
telefonda wifi, tv, radyo, 3.5 jack, en az 5 mp kamera, bunlardan biri eksik olsun almam, nedenmi çünkü bunların hepsini sunan telefon var :)nokia n96"

ey ziyaretçi, madem öyle diyorsun n96 sahibi olmalısın, peki n96 üzerindeki tunerin dvb T olduğunu biliyormusun? peki dvb T nedir bir fikrin varmı? yazdıklarından olmadığı görülüyor dvb, diğitav video broadcating e t de terrestrial oluyor yine anlaşılmadıyda dijital karasal yayın diye açalım ve bu yayınlarında 2015 te başlayacağını okuduk hep beraber, yada ben tek başıma okudum. 6 yıl boyunca tv izlemek için elinde n96 sıyla bekleyenler olacak demekki?! muhteşem.

Gecendede söyledim bir Telofonu icindeki yazilim sattirir piyasa elde etmesine sebeb olur.
Nokia symbianlar
Windows mobile HTC (Digerleride var ama en cok tutani)
Iphone (Mac tabanli)

Ericsonlarin dizayni falan herseyi iyi tek eksigi yazilim sorunu Sdk lari acip destekliyecekler zorlamadan kimseyi.

mutlaka tasarım onemli bir kiriterdir ,fakat SE acilen su w serisin acilen düzeltmesi ki kanımca walkman le uzaktan yakından ilgisi yok bir kac mp3 calar yazılımı konmuslokadr sesi inanilmaz sönük ve dusuk(diger modellerdeki mp3 calar idda ediyorum cok daha basarılı c serisi ka serisi t serisi kesinlik tatmın edici resim ve mp3 de... ve wifi bunu nedendir bilinmez hermodele sokmuyorlar fakat wap gprs ınternetı koyyorsan her modele wifi yi vereceksin ama yok bundan hala ısrarlılar vermemekle bununda ilşkisi bedava baglantının onune gecmek galiba ...western 88

Sen de yorum yaz

 CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda

İlginizi çekebilir