Sony Ericsson Google Sync'e geçti!

Sony Ericsson, Android ceplerinde kullandığı bu önemli özelliği artık Google'a teslim ediyor!

Sony Ericsson Google Sync'e geçti!

Sony Ericsson, akıllı telefon pazarı global ölçekte gelişirken eğlenceli, hızlı ve kullanışlı Android tabanlı telefonları sunmak için çalışıyor. Bu amaçla, sektörün 1 numaralı tercihi Android işletim sistemini kullanan Xperia serisinde pratik çözümleri sağlamak üzere, Sony Ericsson Sync Hizmetini (Sony Ericsson Eşitleme Hizmeti) sonlandırdı.

Daha gelişmiş yeni kuşak Android telefonların pazara sunulduğu günümüzde, Xperia kullanıcıları telefonlarını eşitlemek için Google Eşitleme Hizmetlerini kullanabilecekler. Gmail, Google Sesli Arama, Google Earth ve YouTube gibi Google Mobil Hizmetlerini zaten eşitlemekte kullanılan Google Eşitleme Hizmetleri ile artık Sony Ericsson Xperia telefonların diğer özellikleri de senkronize edebilecek.

Google Eşitleme Hizmetleri, yeni Sony Ericsson Xperia telefonlar ve Android'in en yeni sürümlerinde kullanıcılara daha entegre bir eşitleme deneyimi sunuyor. Xperia Facebook Inside entegrasyonunu geliştiren Google Eşitleme Hizmetleri, örneğin, kullanıcıların Xperia telefonların varsayılan müzik çalarındaki şarkıları ek bir Sony Ericsson Eşitleme aşaması veya uygulama iznine gerek kalmadan Facebook duvarında tek tuşla beğenmesine imkan verecek.

Sony Ericsson, kullanıcılarına yazılım uygulamaları ve arayüz açısından en eğlenceli ve kullanışlı Xperia Android deneyimini sunmaya devam edeceğini açıkladı. Sony Ericsson Eşitleme Hizmeti'nin durdurulmasıyla ilgili ayrıntılı bilgi edinmek için Sony Ericsson Çağrı Merkezine ulaşabilirsiniz.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Okuyucu Yorumları

Toplam 7 Yorum

Donanım olarak olmasa da , stabilite var kalite olarak her zaman #1 Sony Ericsson .

Donanım olarak olmasa da , stabilite var kalite olarak her zaman #1 Sony Ericsson .

SE'yi bu yüzden seviyorum. Bir şey yapıp bırakmıyorlar, geliştirmek ve desteklemek için de uğraşıyorlar.

Androidin kralı sony ericsson.

Androidin kralı sony ericsson.

Sony Ericsson yada Sony telefon almaya devam. Müşterilerini hep düşünen cep markası.

sony ericsson bağımlılık yapıyor aldğm her telefonn markası sonyericsson

Sen de yorum yaz

 


CHIP'i Takip edin
E-Posta listemize katılın
CHIP Dergi Mobil Cihazınızda
Apple Store
Google Play